Jmenuji se Pavel Vinš a rád bych se s vámi podělil o mou „realitní story“. První řádky mého příběhu se píší v roce 2015, kdy jsem potřeboval prostě něco změnit. Zkušenosti s obchodem jsem již měl velké, žádné však v oblasti realit. Vzhledem k tomu, že mě tento obor vždy celkem dost lákal, rozhodl jsem se tuto výzvu přijmout a stát se Realitním makléřem. Otázkou bylo S KÝM začnu? Na první dojem nabízejí realitní kanceláře zhruba to stejné... Rozdílné je ale nastavení priorit. Musel jsem si tedy ujasnit své priority, co je pro mě důležité více a co méně.   

 

A proč právě s Duna House? Duna House mě zaujala svou dlouhodobě stabilní pobočkou, kde působí na jednom místě přes 50 makléřů ruku v ruce se zkušenými manažery, od kterých jsem se mohl učit. Zajímavá je i možnost (dokonce bych uvedl i povinnost) spolupráce mezi všemi makléři. Každý z nás byl alespoň 1x v životě tím nováčkem ve svém oboru a určitě se mnou budete souhlasit, že umožnění sběru důležitých zkušeností od úspěšných kolegů - profesionálů je k nezaplacení. Jedním z rozhodujících důvodů mého výběru právě této společnosti také spočíval v jasně nastavených podmínkách.  

Tááákže…výzva č.1 byla přijata!

 

Píše se květen 2015 a já se pouštím do nové práce. Svůj první obchod jsem uzavřel ještě týž měsíc mého nástupu do společnosti. Nato se rodil jeden obchodní případ za druhým. Vypadá to jednoduše? No, tak snadné to ale nebylo. Každý, kdo má s realitami zkušenost, ví, že i za jedním obchodem se skrývá mnoho prohlídek nemovitosti, desítky hovorů, spousta emailů a osobních jednání. V lednu 2016 jsem dostal od ředitele pobočky nabídku stát se Manažerem. Zkušenosti se mi střádaly, rozpaky naopak mizely…byla by hloupost takové příležitosti nevyužít. Důležité je si věřit!

Tááákže…výzva č.2 byla přijata!

 

Píše se únor 2016 a já se opět pouštím do nové práce. Začínám budováním svého týmu makléřů. Najít lidi není úplně těžké. Najít takové lidi, kteří mají chuť pracovat, kteří mají týmového ducha, kteří si budou pomáhat a podporovat se, kteří si prostě navzájem padnou do oka…to už tedy těžké je. Pokud máte také takovou zkušenost, určitě mi dáte za pravdu. Tým tedy mám, znalosti potřebné k výkonu dostali na vstupním školení, na „ladění formy“ následně pracujeme společně každý den. Člověka bez znalostí a zkušeností v tomto oboru je nutné provést celým procesem, vše mu ukázat. Makléři v mém týmu často pracují ve dvojicích – jezdí spolu nabírat nemovitosti k nabídce, jezdí spolu na prohlídky s kupujícími, společně řeší celý případ. Každý z nás má své přednosti a také slabiny v něčem jiném, někdo má více zkušeností, někdo zase méně. A proto jsem se zaměřil na podporu spolupráce mezi mými makléři a tvoření párů, které se navzájem doplňují a podporují. Společná práce v tandemu po čase začala přinášet mnohem více úspěšně dokončených obchodů a také velmi kladné reference klientů, o které se moji lidé starají. Rok se s rokem sešel, vše funguje jak má, jsem spokojený. Ale neposedím a v hlavě se mi začíná rodit takový nápad…

Prozradím…výzva č.3 byla přijata!

 

No tak jsme si koupili franšízu, no a cooo J. Sledoval jsem vývoj franšíz už od začátku, kdy se začal tvořit. Znalosti, jak funguje realitní trh, mám. Systém, jakým funguje společnost jako taková, znám…tak jdu do toho.

 

Píše se únor 2018 a já se nečekaně pouštím do další nové práce. Bylo nutné se seznámit s čísly, projednat možnosti s obchodním partnerem a podepsat smlouvu. Vzhledem k férově nastaveným podmínkám jsem se mohl plně soustředit na hledání správného místa pro naši novou kancelář. Nebylo jednoduché najít místo s dobrou dopravní dostupností pro naše klienty, v reprezentativním stavu a s velkými výlohami pro prezentaci našich nabídek. Uf, zdařilo se a vy nás můžete najít v Praze Holešovicích v ulici Veletržní. S mým týmem to tu rozjíždíme na plné obrátky…vlastně díky nim jsem se rozhodl pro tento zásadní krok v mém životě a jsem rád, že jsou tu se mnou a držíme stále spolu. Chci zde vybudovat pobočku, která bude nejúspěšnější v celé síti. Cíle nastavené mám, jejich dosažitelností jsem si jistý…tak s chutí do práce. Zde však můj příběh nekončí. Už nyní si pohrávám s myšlenkou otevření dalších poboček i v jiných městech. A co potom? Zajímá vás pokračování příběhu? Přidejte se a buďte jeho součástí nebo si pište vlastní příběh bok po boku s námi. Tak co, bude vaše výzva č.1 přijata???


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Naprosto profesionální jednání. ( Mám zkušenosti se dvěma RK a to byla katastrofa) Profesionální zájem, dotažení veškerého jednání a lidský přístup. Mám naprostou důvěru jako klientka i jako osoba. Už více jak měsíc doporučuji svým známým.

— J. Volšanská, Praha