Manažer prodeje franšízy

Máte zkušenosti s prodejem a vedení projektu? Baví Vás prodej a chcete svou kariéru posunout dál?

S námi to dotáhnete daleko!

Kdo je manažer prodeje franšíz?

Zkušený obchodník by neměl stagnovat a v DH dáváme možnost motivovaným lidem. Jste osobou, cílevědomou osobou, která nehledá problémy, ale výzvy? Máte zkušenosti s prodejem projektů?

Rosteme a právě v tuto chvíli přišel ten správný čas pro přijetí nového člena do týmu.

Máme vytvořený projekt pro prodej poboček naší franšízové sítě. Náš mezinárodní realitní holding je největší sít v počtu kanceláří ve střední Evropě. My víme, že to funguje a hledáme obchodníka, který se postaví za naši věc a ukáže zde na českém trhu, že jsme tím nejlepším řešením v realitách a franšízingu.

Náplň práce:
Hledání potenciálních investorů.
Získání nových partnerů, vedení jednání.
Vedení prezentací a vytváření obchodních příležitostí.
Poskytování informací o smluvních podmínkách a obchodním plánování.
Podpora franšízových partnerů k otevření franšízové ​​kanceláře Duna House.

Naše očekávání:

Minimálně 3 roky praxe v oblasti prodeje.
Vynikající vyjednávací a komunikační dovednosti

  • umět rozpoznat budoucí potenciál franšízového partnera, zaujmout ho, získat ho pro náš projekt a pomoc mu s celým procesem v začátku podnikání.

Vynikající schopnosti a kreativita při řešení problémů

  • tak jako všude je potřeba hledat a prozkoumávat nové zdroje, kde oslovovat nové skupiny lidí, najít nové možnosti – oslovit se s nabídkou výhodného obchodního potenciálu, který tento projekt má.

Strategické myšlení, dobré plánování a organizační schopnosti

  • ve své přirozenosti by mu mělo být za vlastní dotahování věcí do konce, loajalita, zodpovědnost, dochvilnost.

Zkušenosti v oblasti nemovitostí nebo franšízových systémů.
Zkušenosti získané v podobných oblastech prodeje.
Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Výhody:

Tato pozice Vám poroste přímo pod rukama, práce bude přibývat a Vy budete k sobě postupně potřebovat další lidi, které budete řídit a vést je daným výsledkům.

Nabízíme:

Možnost finančního vyššího ohodnocení než je na trhu                                                                    Profesionální zázemí s vynikající infrastrukturou
Dobrá pracovní atmosféra, výborný tým
Individuální i týmová práce
Flexibilní časová doba

Pojďte nám říct, co nabízíte Vy. Stačí vyplnit formulář níže.

Ucházet se o pozici

Zašlete nám svůj životopis

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!

Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílejte s přáteli!

Klienti o nás říkají

Servis, vstřícnost, rychlost makléřky Ivety Palacké k nezaplacení. Jednoznačně doporučuji!

— T.B., Praha