Manažer prodeje franšízy

Máte zkušenosti s prodejem a vedení projektu? Baví Vás prodej a chcete svou kariéru posunout dál?

S námi to dotáhnete daleko!

Náplň práce:

  • Hledání nových potenciálních investorů
  • Práce s novými partnery, vedení schůzek a konferencí
  • Informování partnerů o podmínkách spolupráce a vytváření pracovních plánů
  • Podpora nových partnerů a pomoc s otevřením kanceláří

Požadujeme:

  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti prodeje
  • Profesionální a seriózní vystupování, pozitivitu a cílevědomost
  • Výborné komunikační  a vyjednávající schopnosti
  • Kreativitu a iniciativní přístup k řešení problémů
  • Strategické a logické myšlení, výborné organizační schopnosti
  • Podnikatelského ducha

Výhody:

  • Zkušenosti s podnikáním
  • Zkušenost v oboru nemovitostí
  • Zkušenost práce ve franšízovém systému
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Profesionální zázemí zavedené firmy s vynikající infrastrukturou
  • Rozmanitou pracovní náplň a pracovní výzvy
  • Vysoké finanční ohodnocení
  • Přátelská a pozitivní pracovní atmosféra
  • Individuální i týmová práce
  • Flexibilní pracovní doba

Místo výkonu práce: Praha

Pojďte nám říct, co nabízíte Vy. Stačí vyplnit formulář níže.

Ucházet se o pozici

Zašlete nám svůj životopis

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!

Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílejte s přáteli!

Klienti o nás říkají

Pan makléř Vladimír Kunik je velmi ochotný k jakémukoliv jednání. Vstřícný a spolehlivý. Doporučuji

— M.Z., Praha