Prodej domu, Smetanova, Jirny

Referenční číslo HZ135792
6 180 000 Kč 6 650 000 Kč
Obytná plocha:
132 m2
Stav:
Před rekonstrukcí
Počet pokojů:
3 pokoj
Stav nemovitosti:
Před rekonstrukcí
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Jirny
Adresa
Smetanova
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
132 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Před rekonstrukcí
Stav venku
Dobrý
Velikost pozemku
984 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální plynové
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s garáží v obci Jirny - okr. Praha - východ. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, z níž je vchod do koupelny, spíže, sklepa, na toaletu a do kuchyně. Ze vstupní chodby vede dřevěné schodiště do prvního patra. Kuchyně je orientována na jih, je do ní zavedena pouze studená voda, dále se z ní vstupuje do obývacího pokoje, který je taktéž na jižní stranu. Za obývacím pokojem je ložnice směrovaná na sever s výhledem na zahradu. Výměnou okna za francouzské okno by vznikl příjemný průchod ven na terasu zastíněnou domem. V případě, že by se současná ložnice změnila na kuchyň, bylo by využití francozského okna velmi praktické. V prvním patře se nachází jeden pokoj směrem na jih, na severní straně je neobydlená půda vhodná ke zbudování dalšího obytného prostoru. Vnitřní prostory jsou k rekonstrukci, dispozice však nabízí mnoho možností využití těchto místností i případnou změnu dispozic. Dům je částečně podsklepený. Ve sklepě se nachází plynový kotel, starý elektrický kotel, vodárna.
Střecha domu i krovy jsou zachovalé bez nutnosti výměny. Dům má dva komíny, z nichž jeden je využíván pro plynové vytápění, druhý lze využít k instalaci krbových kamen. Tento komín se nachází mezi současnou kuchyní a obývacím pokojem.
Za domem je v rohu pozemku umístěna zděná garáž na 1 auto, za garáží jsou ještě prostory dílny. U garáže je kopaná studna, kterou lze využít na zalévání zahrady. Dům je napojen na kanalizaci i vodovodní řád. Internetové připojení lze zřídit prostřednictvím pevné linky, která je zavedena do domu.
Obec Jirny se nachází těsně za hranicí Prahy, mezi dvěma dálnicemi Praha - Mladá Boleslav, Praha - Hradec Králové. Po dálnici je Praha dostupná za 15 minut na Černý most, kde je velká síť obchodních center. Menší obchody jsou přímo v obci nebo ve vedlejších Šestajovicích. Nedaleko se nachází také Klánovický les nebo Čelákovice, které nabízí veškeré sportovní zázemí včetně cyklostezek podél Labe. V blízkých Úvalech je nové letní koupaliště a vlakové spojení na Masarykovo nádraží nebo Hlavní nádraží - 15 minut. Jirny mají zajištěnou dopravu autobusem na Černý most - 10 minut. V pěší vzdálenosti od domu jsou MŠ a ZŠ.
Po rekonstrukci bude dům sloužit ke spokojenému rodinnému životu. Lze jej financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi za výhodných podmínek zajistíme.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: era-Poštovní spořitelna (1047 m)
Pošta: Pošta (1041 m)
Lékárna: Lékárna Scarabeus-OOVL (1116 m)
Pro děti: U Hřiště (2562 m)
Sport: Golf & country club Mstětice (2108 m)
Kino: Beseda (3554 m)
Restaurace: Pizzerie vinotéka (1623 m)
Kavárna: La café (1593 m)
Školka: Mateřská škola Jirny (955 m)
Škola: Základní škola Jirny (1221 m)
Obchod: LIDL (1181 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
22 382 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!