Prodej domu, Karlovarská, Kladno

Referenční číslo HZ139502
12 360 000 Kč
Obytná plocha:
480 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
7 pokoj
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Budova:
Vytápění:
Lokální plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Kladno
Adresa
Karlovarská
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
480 m2
Pokoje
7
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Velikost pozemku
633 m2
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
D
Počet podlaží
3
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální plynové
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Nabízíme ke koupi výjimečnou nemovitost v dobré dostupnosti Prahy v obci Řevničov na Kladensku. Rozsáhlý vícegenerační dům s vlastní provozovnou nabízí novému majiteli mnoho způsobů využití, ať už na vlastní bydlení pro více rodin nebo na podnikatelský záměr vybudování samostatných jednotek, ubytování, podnikání a komerční účely (e-shop, sklad, provozovna, dílna, kanceláře aj.) anebo jej lze přebudovat na až 7 samostatných bytových jednotek se společnými venkovními prostory a pronajímat je.

V brzké době se navíc plánuje pokračování ve výstavbě dálnice v dojezdové vzdálenosti, čímž se zájem o pronájmy v Řevničově opět výrazně zvýší.

Samotný objekt je v dobrém stavu - v současné době obýván majitelem - nicméně některé prostory jsou dlouhodobě nevyužity a jsou tak připraveny k drobným rekonstrukčním pracím.

Nemovitost disponuje pozemkem o rozloze 633 m2, 3 podlažní obytný dům (105 m2 každé patro) a dále je na parcele 2 podlažní objekt tvořený garáží a sociálním zázemím k ubytování (51 m2 každé patro), vnitřní dvůr s okrasnou zahradou.

V přízemí obytného domu je provozovna s kuchyní a sociálním zázemím, v 1. patře bytová jednotka 3 + 1 s koupelnou, ve 2. patře bytová jednotka 4 + 1 se dvěma koupelnami, dále sklep (20 m2), půdní prostory, samostatná technická místnost s plynovým kotlem a bojlerem a terasa. Samostatná garáž je určena až pro 3 auta, v patře má další prostor typu 1 + kk k ubytování, který byl v minulosti využíván na pronájem.

Vnitřní dvůr s okrasnou zahradou a fontánou nabízí absolutní soukromí díky vysokým zdem okolo celého pozemku. Objekt dále disponuje velkou terasou, která byla v uplynulém roce rekonstruována a je připravena na dokončení. Obývací dům má vnitřní i venkovní krb, vlastní studnu, zabezpečovací systém, přímo před domem je veřejné parkování pro až 3 auta. Je zde napojení na veřejný vodovodní i kanalizační systém, vytápí se výkonným plynovým kotlem se 4 samostatnými vytápěcími okruhy, elektřina 2 okruhy 230V a 400V.

Nemovitost byla kompletně přebudována v roce 2000 (kompletní rekonstrukce přízemí a 1. patra, přístavba 2. patra, nová střecha, nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, plynu a vytápění, podlahy, stropy, zdi, stavba garáže s 1+ kk, vnitřní dvůr). Ve 2015 až 2017 rekonstruována provozovna, zateplení střechy a renovace rozvodů pro vytápění. Energetická náročnost budovy třídy D byla vyhotovena v roce 2013 před zateplením střechy, renovací rozvodů pro vytápění a dispozičními změnami objektu.

Do zázemí obce Řevničov patří základní škola, mateřská školka, pošta, praktický lékař, obchody s potravinami, tenisový kurt, fotbalové a basketbalové hřiště, hřiště pro děti, vlastní pivovar, několik restaurací, kostel, bankomat. Rakovnicko, do kterého obec spadá, je proslulé svými lesy a přírodou, turistickými a cyklistickými trasami, houbařením.

Objekt, který v sobě ukrývá velký potenciál. Je jen na vás, jak s tím naložíte. Pro toho, kdo v něm ale odhalí své kouzlo, má před sebou zajímavou příležitost a obrovské možnosti.

Dům lze financovat hypotečním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za těch nejlepších podmínek na trhu.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
44 763 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!