Prodej domu, Knovíz, Okres Kladno

Referenční číslo HZ139784
9 500 000 Kč
Obytná plocha:
270 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
4 pokoj
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Knovíz
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
270 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Velikost pozemku
749 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
3
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální plynové
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Nabízíme rodinný dům v žádané lokalitě obce Knovíz, v klidné ulici u zrevitalizovaného rybníka. Je situován na pozemku o rozloze 749 m2, zastavěná plocha je 90 m2 a užitná plocha všech tří podlaží 270 m2.

Interiér aktuálně prošel kompletní rekonstrukcí. K dispozici je prostorná garáž a zahrada, na které se nachází další dvougaráž s dílnou, kanceláří a krytým parkováním na pozemku.

Z hlediska interiéru je možné dvojí využití, 2 × 2+1 nebo velký dům pro jednu rodinu. Většina prostor má plovoucí podlahu kombinovanou s dlažbou. Dům je kompletně zateplen a přímé teplo rozvádí moderní ploché radiátory, které je možné ohřívat pomocí plynu i elektřiny.

První přízemní podlaží disponuje již zmíněnou garáží, ze které lze vejít do domu přes spojovací chodu přízemí, kde je umístěn kotel (plynový i elektrický) a bojler. Z této chodby je dostupná prádelna s WC a menší dílna (jako velkou dílnu lze využít venkovní garáž). Z přízemí se onou chodbou lze dostat i ke vstupním dveřím skrze centrální schody spojující všechna podlaží. Naproti těmto schodům v přízemí ještě nalezneme prostornou spíž.

Hlavní vstup do domu se nachází na severovýchodní straně v mezipatře suterénu a přízemí. Odtud vyjdeme po schodech do přízemí, kde je mimo jiné moderní sprchový kout a samostatna koupelnu s WC. V tomto podlaží je kuchyň vzdušně propojena s obývacím pokojem, přes který se také dostaneme do klidné ložnice. Okna ložnice i obývacího pokoje s lodžií, mají jihozápadní expozici. Kuchyň je prostorná i světlá (i díky propojení s obývacím pokojem) a je vybavena myčkou, plynovým sporákem a troubou.

Ložnice v druhém podlaží je umístěna proti schodišti. Je zde samostaná kuchyně a obývací pokoj s lodžií, ze které tentokrát dohlédneme trochu dále do zeleně a na přilehlý rybník. Součástí plastových oken jsou v celém domě rolety. Kuchyň a obývací pokoj jsou opět komplet zařízené. Veškeré vybavení odpovídá přiloženým fotografiím.

Zahrada nabízí posezení i parking (zámková dlažba), široká vjezdová brána s pohonem. K domu náleží, mimo garáž v domě, i dvougaráž s kanceláří a krytá plocha pro parkování až pěti vozů pod dřevěnou pergolou.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Výborná dopravní dostupnost na Prahu, autem cca za 25 min v Praze-Dejvicích. V obci je také pravidelná autobusová linka s 20min intervaly, transfer Knovíz-Praha, Nádraží Veleslavín za 31 min.

Základní i širší obslužnost pro obec obstará město Slaný, vzdálené 5 min autem. Přímo v obci jsou dvě restaurace i obchody, školka i kulturní a sportovní akce.

Dálnice je zde za rohem, ale přesto o ní díky charakteru terénu nebudete vědět. Zároveň je tak i průjezdnost aut obcí minimální.

Přijďte se podívat, zveme vás na prohlídku. Financování zařídíme za nejlepších tržních podmínek.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: era-Poštovní spořitelna (2658 m)
Pošta: Pošta (2658 m)
Lékárna: Apotek.Cz (3360 m)
Pro děti: U Hřiště (2928 m)
Sport: Zbyněk Živný (3038 m)
Divadlo: Dividýlko Slaný (4159 m)
Kino: Kino Slaný (4009 m)
Restaurace: Pivovar Antoš (3947 m)
Kavárna: Cukrárna u Kašny ve Slaném (4155 m)
Školka: U Mateřské školy (2976 m)
Škola: Základní škola Pchery (2746 m)
Knihovna: Knihovna Václava Štecha (4022 m)
Obchod: Jednota (3306 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
34 406 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!