Prodej domu, Pavlíkov, Okres Rakovník

Referenční číslo HZ140470
6 200 000 Kč
Obytná plocha:
140 m2
Stav:
Novostavba
Počet pokojů:
4 pokoj
Stav nemovitosti:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Pavlíkov
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
140 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Novostavba
Stav venku
Novostavba
Velikost pozemku
450 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji řadový rodinný dům o dispozici 4+kk v klidné lokalitě střediskové obce Pavlíkov u Rakovníka Podlahová plocha domu je 140 m2, což je velikostně naprosto ideální pro 4 člennou rodinu.Dům má k dispozici zahradu o výměře cca 450 m2. Dům je nabízen ve standardním provedení,tj. na klíč,dlažba, sanita, včetně zámkové dlažby před garáží a oplocením. Bez kuchyňské linky. Velikou výhodou je, že si případný zájemce může zvolit, jak bude finální verze domu vypadat. ( vybrat dlažbu, světla atd). Daň z nabytí nemovitosti se již nehradí.
Je možno také koupit hrubou stavbu s přepisem pozemku a stavby na kupujícího s následnou dostavbou do hotové verze po kolaudaci domu a doplatkem do kupní ceny.

Obec Pavlíkov se nachází cca 7 km od okresního města Rakovník, kde je veškerá občanská vybavenost. V samotném Pavlíkově se nachází jak mateřská tak i základní škola, jednota, pošta, kadeřnictví, dětské hřiště .Doprava do Pavlíkova je zajištěna linkami Bus několikrát denně. Velmi klidné místo pro rodinu s dětmi. Vzhledem k poloze a nové rychlostní silnici Karlovy Vary - Praha, je dojezdová doba do Prahy kolem 45 min. Kladno 25 min.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
22 454 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!