Prodej domu, Karlštejnská, Loděnice

Referenční číslo HZ141567
15 990 000 Kč
Obytná plocha:
150 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
4 pokoj
Stav nemovitosti:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Loděnice
Adresa
Karlštejnská
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
150 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Velikost pozemku
2054 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Velmi dobré
Pohled
Žádná data

Popis

Nabízíme k prodeji krásný a osobitý, plně zařízený rodinný dům, o uspořádání 4+1, s podlahovou plochou o celkové výměře 150 m2, s velikým pozemkem o ploše 2054 m2 a se zastřešeným bazénem 6x3 m2. Tento dům se nachází ve velmi klidné lokalitě obci Loděnice (okres Beroun), ulici Karlštejnská. Prodává se kompletně zařízený, lze se tedy rovnou nastěhovat.

Dům byl zrekonstruován v roce 2012, kdy byla položena nová střecha, došlo ke kompletní výměně rozvodů v ½ domu (elektřina, plyn, voda, odpady). Okna byla repasovaná a jsou špaldová. Byt se nachází v přízemí domu, který byl postaven v 70. letech. Vchod do domu je ze zelené, krásně udržované zahrady.
V prostorné chodbě domu je samostatný vstup do prostorného obývacího pokoje, druhého pokoje sloužícímu jako pracovna, do hostinského prostorného pokoje, koupelny s WC, sklepa s komorou a na půdu. Obývací pokoj je největším obytným prostorem celého domu. Je přímo propojen krásnou klenbou s jídelním koutem a s moderní, světlou kuchyní s oknem. Dominantou obývacího pokoje je krb, který díky teplovodním výměníkům, s napojením na všechny radiátory, v zimě krásně byt vyhřeje. Mimo krbu lze topit také plynovým kotlem, který je umístěný ve sklepě a má dálkové ovládání. Voda je také ohřívána z kotle.
Z obýváku projdete do menší pracovny, která může sloužit i jako další pokoj. Z pracovny je pak přístup do prostorné ložnice. Koupelna má zabudovaný sprchový kout, kde jsou pro větší pohodlí masážní trysky. Samostatný pokoj je přístupná pouze z předsíně s vchodem z předsíně vedle hlavního vstupu do domu. Pracovna s ložnicí je situována na V, obývací pokoj SV a kuchyně JZ. Samostatný pokoj je situován na JZ.

Z chodby pak po dřevěných schodech vystoupáte na půdu ve 2 NP, o velikosti 150 m2. Půda může sloužit k dalšímu vybudování 3-4 pokojů, rozvody jsou na půdě k dispozici, byly tam vytaženy při rekonstrukci. Půda je prostorná, má krásné dřevěné trámy a podlaha je také ze dřeva. Pod první polovinou domu, kde je umístěn i obývák s kuchyní, je sklep, který má cca 70 m2.
Loděnice jako obec má poměrně dost spodní vody, proto majitel nechal ve sklepě zřídit otvor s čerpadlem. Budoucí majitel si na tomto místě může nechat vybudovat studnu a bude tak mít přístup k vlastní užitkové vodě. Odpady jsou vedeny do jímky o velikosti 6 m3. Dům je jinak napojen na městský vodovod. Vlhkost v domě není suchý a sklep díky čerpadlu má klasickou vlhkost.

U domu je rozsáhlá zahrada, kde je zabudován i zastřešeným bazénem 3x6 m2, který byl pořízen za 350 000 Kč. Plocha od domu je směrem k bazénu zpevněná. Procházíte tak přímo podél přístavků, sloužící jako další úložné prostory. Majitelé si zde zbudovali i přístřešek pro odpočinek a relaxování ve stínu. Na zahradě najdete ovocné stromy, jako jsou jabloně, třešeň, švestka a na přístřešku pro vozidla se vine vinná réva, která plodí cca 30 Kg výborných hroznů každý rok.
Pro parkování slouží přístřešek, který je při vjezdu na pozemek po pravé straně. Parkovat zde lze 3 vozidla. Přístup na pozemek je z ulice, po zpevněné ploše, přes elektrická vrata na dálkové ovládání.
Celý objekt je zvenčí, tak i vnitřní prostory, střežen kamerovým systémem. Celkem je zde umístěno 8 kamer. Vše můžete dálkově ovládat a kontrolovat.

Loděnice je krásné město s veškerou občanskou vybaveností.
Celá lokalita je nesmírně zelená a svěží. Výborná dopravní dostupnost na D5 směr Praha nebo Plzeň. V blízkosti domu je i vlaková zastávka Loděnice. Na okraj Prahy Zličín se dostanete autem do 12 minut po dálnici. Dálnice vede nad pozemkem. Ten je chráněn betonovým štítem proti hluku. Místo je tak vnímáno jako tiché. Ulicí Karlštejnská se dostanete na sportovní letiště Bubovice nebo až přímo na Karlštejn. Nedaleko Berouna se rozprostírá krásné levandulové pole.

Energetická třída domu není zatím uvedena, proto uvádíme třídu G.

Vřele doporučuji prohlídku nemovitosti.
Možnost financování hypotékou

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
57 910 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!