Prodej domu, Karlštejnská, Loděnice

Referenční číslo HZ141567
15 990 000 Kč
Obytná plocha:
150 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
4 pokoj
Stav nemovitosti:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Loděnice
Adresa
Karlštejnská
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
150 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Velikost pozemku
2054 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Velmi dobré
Pohled
Žádná data

Popis

Nabízíme plně zařízený RD 4+1, s užitnou plochou 150m2, pozemkem 2054 m2, zastřešeným bazénem 6x3 m2, sklepem 70m2 a přístavky. RD je na kraji obce Loděnice (okres Beroun), ulici Karlštejnská.
Prodává se kompletně zařízený, lze se tedy rovnou nastěhovat.
Skvělá investiční příležitost. Možno začít na pozemku podnikat, např. zahradnictví. (Při průměrné ceně 8.000 Kč/m2 je cena včetně pozemku 2054 m2 s nemovitostí podceněná). Jen cena pozemku by byla za 16.000.000 Kč bez budovy. Zde je cena kompletní i s budovou a vybavením.
Dům byl zrekonstruován v roce 2012, kdy byla položena nová střecha, došlo ke kompletní výměně rozvodů v ½ domu (elektřina, plyn, voda, odpady). Okna jsou špaldová, repasovaná. Byt se nachází v přízemí RD. Vchod do domu je ze zelené, krásně udržované zahrady.
V prostorné chodbě domu hned po levé ruce je samostatný hostinský pokoj. Na podlaze je plovoucí podlaha. Nalevo pak máte hned koupelnu s masážním sprchovým koutem a toaletou.
Půjdete-li dále do domu, po levé ruce je vstup do obývacího pokoje s krbem, který má tepelný výměník, a jídelny s kuchyní. Na podlaze je umístěna dlažba. Přímo naproti vstupu do domu je samostatný menší pokoj průchozí do ložnice a obýváku. Pracovna s ložnicí je situována na V, obývací pokoj SV a kuchyně JZ. Samostatný pokoj je situován na JZ.
Mimo krbu lze topit také plynovým kotlem, který je umístěný ve sklepě a má dálkové ovládání. Voda je také ohřívána z kotle. Z chodby po dřevěných schodech vystoupáte na půdu ve 2 NP, o velikosti 150 m2. Půda může sloužit k dalšímu vybudování 3-4 pokojů, rozvody jsou na půdě k dispozici, byly tam vytaženy při rekonstrukci. Pod první polovinou domu, kde je umístěn i obývák s kuchyní, je sklep, který má cca 70 m2.
Ve sklepě je otvor s čerpadlem pro odčerpání spodní vody. Možnost zde vybudovat studnu - přístup k vlastní užitkové vodě. Odpady jsou vedeny do jímky o velikosti 6 ccm.
U domu je rozsáhlá zahrada se zabudovaným zastřešeným bazénem 3x6 m2 (PC byla 350 000 Kč). Plocha od domu je směrem k bazénu zpevněná. Procházíte tak přímo podél přístavků, sloužící jako další úložné prostory. Na zahradě najdete ovocné stromy, bylinky a jiné rostliny.
Pro parkování slouží přístřešek. Parkovat je možno 3 vozidla. Přístup na pozemek je z ulice, po zpevněné ploše, přes elektrická vrata na dálkové ovládání.
Celý objekt je střežen kamerovým systémem (8 kamer). Vše můžete dálkově ovládat a kontrolovat.
Loděnice je krásné město s veškerou občanskou vybaveností.
Celá lokalita je nesmírně zelená a svěží. Výborná dopravní dostupnost na D5 směr Praha nebo Plzeň. V blízkosti domu je i vlaková zastávka Loděnice. Na okraj Prahy Zličín se dostanete autem do 12 minut po dálnici. Dálnice vede nad pozemkem. Ten je chráněn betonovým štítem proti hluku.
Energetická třída domu není zatím uvedena, proto uvádíme třídu G.
Vřele doporučuji prohlídku nemovitosti.
Možnost financování hypotékou

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
57 910 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!