Prodej domu, Mnich, Okres Pelhřimov

Referenční číslo HZ141785
39 500 000 Kč
Obytná plocha:
456 m2
Stav:
Novostavba
Počet pokojů:
6 pokoj
Stav nemovitosti:
Novostavba
Budova:
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Mnich
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
456 m2
Pokoje
6
Stav nemovitosti
Novostavba
Stav venku
Novostavba
Velikost pozemku
5000 m2
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Prodáváme mimořádnou rezidenční kamennou usedlost z roku 1754 po totální, velmi nákladné rekonstrukci z roku 2017 a s rysy zámku. „La Perla“ je o výměře pozemku 5 000 m2, obytná plocha 456 m2 + podkroví 140 m2 + 2 venkovní terasy 160 m2 + sklep 40 m2 + stodola 250 m2, v obci Mirotín, okres Pelhřimov. Sídlo je určeno k diskrétnímu, trvalému, mimořádně pohodlnému i rekreačnímu bydlení či podnikání pro náročné, v ekologicky čistém prostředí, vše v luxusním a vysoce kvalitním provedení.
Parkoviště je na pozemku a ve stodole minimálně pro 8 vozů se 4 výjezdními bránami.
Nemovitost sestává z domu, stodoly a jedinečné zahrady (lesopark) jako arboretum, izolující obě budovy. Vybrané stromy, keře, švestky, třešně, maliny, borůvky atd.
Kamenné sezení pro min. 10 osob s grilem. Po zahradě je rozvedena elektrická síť, voda a automatická závlaha.
Voda: veřejný vodovod, užitková voda-studna hl. 14 m, artézský vrt hl. 65 m. Vytápění: tepelné čerpadlo Viessmann země -vzduch 32,5 KW, 9 vrtů. Podlahové topení + radiátory. Dva velké italské vodní krby (2 x 32 KW) + 2 možnosti.
Přízemí (300 m2) + venkovní terasa 60 m2: 3 vstupy do domu: intarzovaná hala, široká chodba ke kuchyni, jídelně, obývacímu pokoji s krbem, koupelně s jakuzzi a separátním WC pro hosty. Dále projdete do velké ložnice s krbem a vstupem na terasu. Navazuje velká barevným mramorem obložená koupelna, sauna Klafs, solarium s IR ozařováním a malou tělocvičnou. Následuje pokoj pro hosty s příslušenstvím a samostatným vstupem na terasy.
První patro (156 m2) + venkovní terasa 100 m2, intarzované dubové schodiště na ocelové konstrukci, pracovna 42 m2, 4 ložnice, kuchyně, 2 koupelny, předsíň a šatna.
Podkroví 140 m2: technika, centrální vysavač, úložný prostor.
Sklep 40 m2: výtah do haly, schody na dvůr, tepelné čerpadlo, drenážní studna, vinný sklad a regály, 4 vjezdní brány s dálkovým ovládáním (3x stodola, 1x hlavní dubová vrata).
Materiály stavby: kámen, cihly, mramor, dřevo: dub, buk, ořech, umělecká kovářská práce, starožitné vitráže, kamenné barevné mosaiky a obrazy, plovoucí podlahy, dlažba. Vše je důsledně provedené pro max. pohodlí. Propracované jsou jak detaily stavby, tak i všechny obslužné instalace.
Cena objektu je včetně částečného vybavení. Kompletně vybaveno viz. fotografie, a za příplatek k ceně dle soupisu, stejně jako půdorys objektu je na vyžádání.
Stodolu lze využít pro bazén, tepelné čerpadlo ho vyhřeje i stavbu bytového domu.
Mirotín je tichá, bezpečná obec na Vysočině: lesy, louky, pole, rybníky, turistika, lov zvěře. Veškerá občanská vybavenost je v 8 km vzdálené Kamenici nad Lipou a v Jindřichově Hradci. Vzdálenost Mirotín-Praha: 132 km po D1,1.5 hod. Objekt je hlídán elektronicky s připojením na bezpečnostní agenturu.
Energetická třída: nebyla doložena, proto uvádíme třídu PENB G.
Vřele doporučuji prohlídku.
Možno financovat hypotékou.

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
143 055 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!