Prodej domu, Stropnická, Praha 9 Kyje

Referenční číslo HZ142836
15 500 000 Kč
Obytná plocha:
268 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
6 pokoj
Stav nemovitosti:
Dobrý
Budova:
Vytápění:
Ústřední elektrické
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
čtvrť Praha 9
Adresa
Stropnická
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
268 m2
Pokoje
6
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Velikost pozemku
677 m2
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
3
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Ústřední elektrické
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou v žádané lokalitě Praha 9 – Kyje. Podlahová plocha domu je 268 m², součástí je zahrada o ploše 498 m². Dům tvoří suterén a dvě nadzemní podlaží. Stavba z roku 1987 prošla v průběhu let rekonstrukcí - do roku 2006 byla provedena přístavba přízemní nepodsklepené průjezdné garáže s plochou střechou propojené s rodinným domem pro dvě osobní vozidla, došlo také k dílčím stavebním úpravám RD a dodání části přípojky splaškové kanalizace.

Suterén disponuje chodbou se schodištěm, místností pro domácí práce, WC, skladem, pracovnou a komorou. Je zde umístěn elektrokotel sloužící k vytápění obytných prostor. V přízemí (1. NP) byl přistavěn zastřešený vchod, dále je zde zádveří s botníkem, hala se schodištěm, kuchyň, spíž, obývací pokoj s jídelnou, komora, WC, lodžie a balkon.
V prvním patře (2. NP) jsou situovány 3 ložnice, komora, koupelna s umyvadlem, vanou a bidetem, koupelna se sprchou a umyvadlem a samostatné WC. Součástí je rovněž lodžie. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, je v původním stavu a nabízí tak možnost libovolné rekonstrukce.

Co se týká technických parametrů, nosné zdivo všech podlaží je z keramických bloků 30 cm, vnitřní zdivo z cihel velkého formátu 30 cm. Suterén je opatřen přizdívkou s izolací proti zemní vlhkosti. Stropy nad všemi podlažími jsou monolitické železobetonové s keramickými vložkami ARMO. Střecha je plochá, dvoupláštová s dřevěnými trámovými krokvemi a bedněním; krytinou je pozinkovaný plech.

Tato čtvrť poskytuje klidné bydlení stranou od městského ruchu, avšak v jeho snadném a rychlém dosahu. Lokalita se vyznačuje dobrou dopravní dostupností – zastávka autobusu je vzdálená cca 350 m, autem na zastávku metra Rajská zahrada 1,1 km. Do 30 min. se hromadnou dopravou dostanete do centra města.

Možnost financování hypotéčním úvěrem, který Vám rádi zajistíme za výhodných podmínek. V případě dotazů či zájmu o prohlídku nás můžete kdykoliv kontaktovat.

Dopravní dostupnost

Metro:
B
stanice "Rajská zahrada" (730 m)
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: era-Poštovní spořitelna (1464 m)
Pošta: Ceská Posta (3810 m)
Lékárna: Vysočanská lékárna (3717 m)
Odpočinek: Dětské Hřiště (3647 m)
Pro děti: Dům Dětí a Mládeže (1253 m)
Sport: Aikido Prosek (3949 m)
Divadlo: Quix Luminarium (2802 m)
Kino: Arva (2804 m)
Restaurace: McDonald's (4068 m)
Kavárna: Anticafe (3589 m)
Školka: Mateřská škola Praha 9-Satalice (2118 m)
Škola: Základní škola (1803 m)
Knihovna: Místní knihovna Kbely (2414 m)
Obchod: Penny Market (770 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
56 135 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!