Prodej domu, Chocerady, Okres Benešov

Referenční číslo HZ142991
10 460 000 Kč
Obytná plocha:
207 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
6 pokoj
Stav nemovitosti:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální na tuhá paliva
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Chocerady
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
207 m2
Pokoje
6
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Velikost pozemku
357 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
3
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální na tuhá paliva
Světelné podmínky
Velmi dobré
Pohled
Žádná data

Popis

K prodeji Vám nabízíme RD s dispozicí 7+1 a výměrou 207m2, v malebné obci Chocerady na Benešovsku, nacházející se v krásné krajině řeky Sázavy a zároveň v dojezdové vzdálenosti 20 minut od hranic Prahy po dálnici D1.
V přízemí domu se nachází prostorná kuchyně, obývací pokoj, dva pokoje, koupelna se sprchou, WC a vstup do sklepa. Přízemí je průchozí z obou stran domu a dostanete se tak jak z jedné strany na zahradu a z druhé k parkovacímu stání a dílně.
V prvním patře nalezneme veliký pokoj, ve kterém jsou připravené veškeré instalace k umístění kuchyňské linky a souvisejícího příslušenství. Z této místnosti se tak nabízí vytvořit veliký obývák s kuchyňským koutem. Dále na patře nalezneme jeden průchozí pokoj a jeden zadní neprůchozí, ze kterých je krásný výhled na řeku. Na podlahách těchto místností je položené linoleum. Poslední místností je budoucí koupelna s WC (již funkční).
Sklep je rozkládá pod dvěma třetinami domu a je rozčleněn do několika částí. Nalezneme zde vlastní studnu domu, kotelnu a boiler. Stálá celoroční teplota umožňuje skladování potravin a velkorysý prostor vybízí například k vytvoření vinného sklepa.
V domě byla započata zdařilá rekonstrukce. Všechny obytné místnosti v přízemí jsou již dokončené, chybí pouze umístění zárubní a renovace koupelny a WC. Oba pokoje v prvním patře jsou též připraveny k užívání, kromě položení podlah a nasazení na míru dělaných dřevěných zárubní, které jsou již připraveny na místě. Obývák s kuchyňským koutem a koupelnu s WC je možno dokončit dle vlastních představ. K dokončení je také schodiště do patra a dvě podesty, které umožňují vytvoření velikého úložného prostoru.
V domě je zavedena nová elektroinstalace a veškeré další rozvody. V místnostech jsou nainstalovány podhledy s bodovým osvětlením a nové radiátory. Všude v domě jsou také nová platová okna s dřevěným dekorem a vstupní dveře. Jsou zde také připraveny rozvody pro zabezpečovací systém domu.
Odpad je řešen jímkou. Ústřední topení je napojeno na kotel poháněn tuhými palivy.
Také zde byla provedena hydroizolace základů domu a fasáda je připravena k finálnímu nátěru.
Po jedné straně domu se nachází nově oplocená zatravněná plocha se zpevněnou částí pro zaparkování automobilu, ze které se po schodech dostaneme na vyvýšenou dlážděnou terasu nacházející se za domem. Vzhledem k umístění terasy zde budete mít dostatek soukromí na příjemné posezení s rodinou či přáteli. Na druhé straně domu se nachází zastřešené parkovací stání, za ním velká zděná dílna. Všechny části pozemku jsou dokola průchozí.
Dům se nachází hned vedle řeky Sázavy, od které je oddělen vyvýšenou vlakovou tratí, která zároveň tvoří bariéru při zvýšení hladiny vody. Do obce se tak dostanete nejen po silnici, ale i po kolejích.
Chocerady v létě ožívají návštěvou vodáků a cyklistů a nalezneme zde několik restauračních zařízení, cukrárnu, obchod, dětské hřiště i poštu. Celá obec i její okolí má svou jedinečnou atmosféru a vytváří skvělé zázemí pro rodinný život. Zároveň je však svou polohou skvělou volbou pro ty, kteří dojíždí do Prahy například za zaměstnáním, jelikož od dálnice D1 je vzdálena pouhé 3 kilometry.
Součástí ceny je i nábytek nacházející se v nemovitosti.
Vřele doporučuji prohlídku.
Pro další informace neváhejte kontaktovat makléře.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
37 882 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!