Prodej domu, Postupice, Okres Benešov

Referenční číslo HZ143927
14 980 000 Kč
Obytná plocha:
360 m2
Stav:
Novostavba
Počet pokojů:
6 pokoj
Stav nemovitosti:
Novostavba
Budova:
Dřevostavba
Vytápění:
Lokální na tuhá paliva
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Postupice
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
360 m2
Pokoje
6
Stav nemovitosti
Novostavba
Stav venku
Novostavba
Velikost pozemku
6026 m2
Budova
Dřevostavba
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální na tuhá paliva
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Unikátní nabídka pro milovníky soukromí a klidu v obklopení přírody.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji hned 2 stavby před dokončením, z toho jedna jako opravdový kanadský srub a druhá připravena jako standardní zděná stavba. Obě stavby jsou umístěné na členitém a přírodou obklopeném pozemku o rozloze přes 6000m2. Celková užitná plocha obou staveb převyšuje 350m2, což nabízí také široké spektrum užití i pro komerční použití. Stejně tomu je i u velmi rozsáhlého pozemku, kam se s přehledem vejde velký bazén, jezero, případně i tenisové hřiště. S fantazií a dostatečnými prostředky si zde opravdu můžete pohrát.

Bytelný kanadský srub, který Vás v kontextu s místem uchvátí, se nachází ve stavu, kdy je možné velmi pohodlně dostavět si jej podle svých představ, případně pracovat ještě s jeho dispozicí. Ano, vnímejte toto prosím vážně - je to výhoda, ovšem je nutné počítat s určitou investicí navíc. Přilehlý zděný dům je ve stavu k užívání, avšak také s možností dopracování dle Vašich představ.

Místo, na kterém můžete i vy jednou bezstarostně žít a užívat si nebývalého klidu, je přístupné sice z příjezdové silnice po nezpevněné komunikaci (caa 100 m), nicméně i tento fakt dodává nabídce na specifičnosti. Opravdu velmi těžko budete hledat podobné místo v dosahu Prahy.

Pro bližší informace kontaktujte makléře, případně shlédněte připojenou 3D virtuální prohlídku či videoprezentaci.Součástí inzerce jsou také půdorysy, na kterých je patrné rozvržení stávajících místností a dispozic jednotlivých staveb. V případě, že nabídku sledujete na portálu, který videoprohlídky nepodporuje, přejděte na https://www.youtube.com/watch?v=0q7-g-N3los

Financování prostřednictvím hypotečního úvěru Vám pomůžeme získat za nejvýhodnějších podmínek na trhu a to klidně i u Vámi preferované banky.

Tato nabídka je určena pro náročnou klientelu. Těšíme se na Váš kontakt

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
54 252 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!