Pronájem domu, Březovská, Březová-Oleško

Referenční číslo HZ144244
19 000 Kč
Obytná plocha:
70 m2
Stav:
Novostavba
Počet pokojů:
3 pokoj
Stav nemovitosti:
Novostavba
Budova:
Vytápění:
Lokální elektrické
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Pronájem
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Březová-Oleško
Adresa
Březovská
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
70 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Novostavba
Stav venku
Novostavba
Velikost pozemku
150 m2
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
1
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální elektrické
Světelné podmínky
Velmi dobré
Pohled
Žádná data

Popis

Podnájem novostavby bytu v mobilheimu bez čísla popisného i evidenčního, na pozemku domu se zahradou, o dispozici 3+kk (70m2) + sdílení části zahrady, v ulici Březovská, obec Oleško, Praha-západ. Dům je umístěn v krásné zahradě na kraji obce s výhledem do přírody.

Ze předsíně je samostatný vchod do všech místností. Hned napravo od vstupu do bytu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, indukční varnou desku, elektrickou troubu a digestoří s vývodem ven. Přímo z obývacího pokoje vyjdete Okna z tohoto pokoje jsou situována právě do zahrady s orientací na JV. Na obývací pokoj navazuje první samostatný prostorný pokoj s orientací JZ. Druhý samostatný pokoj je stejný. Mezi oběma samostatnými pokoji oproti vstupním dveřím je pak veliká a komfortní koupelna s WC, sprchovým koutem, bidetem, umyvadlem a skříňkami. Na podlaze v koupelně je položena dlažba. V ostatních pokojích a předsíni je na zemi vysoce kvalitní vinylvá plovoucí podlaha. Celý dům má ty nejlepší izolační schopnosti, v oknech jsou trojskla a na stavbu byl použit vysoce kvalitní materiál.

Vytápění v domě je zajištěno elektrickými přímotopy. Vodu ohřívá elektrický bojler. Voda je vlastní ze studny na pozemku, proto nájemník bude hradit pouze energie za elektřinu a vývoz septiku. Nájem činí 19.000 Kč + 3.000 Kč za energie a vývoz septiku. Kauce 19.000 Kč (1x nájem/měsíc) + 3.000 Kč (1x elekřina/měsíc) + provize RK 22.990 Kč (včetně DPH) .

V obci Březová-Oleško (část Březová) se nachází mateřská škola, která byla postavena v roce 2017 (dvoutřídka). Celková kapacita je cca 48 dětí. Budova mateřské školy je kompletně bezbariérová a nízkoenergetická. Ke školce patří také zahrada, na které je několik herních prvků. V přední části se nachází i několik záhonků, kde děti pěstují ovoce či zeleninu. U školky je i autobusová zastávka.

V obci má zastávku příměstská autobusová linka 333 Praha,Kačerov - Březová-Oleško,Oleško (denně mnoho spojů). V obci je také několik zastávek autobusové linky 445, která spojuje blízkou obec Vrané nad Vltavou (žel. stanice).

Prodávající si vyhrazuje právo upřednostnit nabídku na základě jím preferovaných kritérií.

Preferujeme dlouhodobý pronájem pro 1 až 2 osoby bez zvířat.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
69 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!