Prodej domu, Za Kovárnou, Podolanka

Referenční číslo HZ144718
14 990 000 Kč
Obytná plocha:
438 m2
Stav:
Novostavba
Počet pokojů:
9 pokoj
Stav nemovitosti:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Podolanka
Adresa
Za Kovárnou
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
438 m2
Pokoje
9
Stav nemovitosti
Novostavba
Stav venku
Novostavba
Velikost pozemku
1196 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
B
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Luxusní, moderní, nadstandardně prostorný dům o dispozici 9+kk se nachází v nově vzniklé, klidné, slepé ulici s vilovou zástavbou, v obci Podolanka, která se nachází těsně za hranicí Prahy.

Jedná se o hrubou stavbu, kterou si můžete dokončit podle vlastních představ.

Celková užitná plocha domu je 438 m2 a sestává ze 2. podlaží, z nichž každé má dvě úrovně.
Součástí domu je velká garáž pro 4 auta.

Dle současného plánu se v 1. podlaží (v nejnižší úrovni) nachází pokoj pro hosty, koupelna s WC, fitness, sklad, technická místnost, společenská místnost (domácí kino/bar). V 1. podlaží (vyšší úroveň) je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelní částí, zimní zahrada, koupelna, WC a spíž. V obývacím pokoji a zimní zahradě se nachází vstupy na terasu a do zahrady.

Ve 2. podlaží (nižší úroveň) najdeme zádveří se 4 m vysokým stropem, pracovnu, umývárnu a garáž. Ve 2. podlaží (nejvyšší úroveň) se nachází ložnice, šatna, 2 pokoje a velká koupelna s WC, kde se počítá se saunou. Ve všech pokojích se nachází vstup na balkon.

Stavba se nachází na svažitém pozemku 1196 m2 + 300 m2 podíl na přilehlém společném pozemku, který je součástí biokoridoru. Zahrada je orientována na jih, s výhledem na pastvinu a les. V projektu se počítá také s bazénem.

Dům je navržen na vytápění tepelným čerpadlem typu vzduch-voda, které také bude zajišťovat ohřev vody. Je připojen na elektrický proud, obecní vodovod a kanalizaci. Připravena je také přípojka z nádrže na dešťovou vodu pro splachování WC. Střecha domu je připravena na instalaci fotovoltaických panelů. Všechny okenní otvory jsou připraveny na instalaci předokenních rolet nebo žaluzií. Na hranici pozemku je k dispozici přípojka k vysokorychlostnímu optickému internetu a plynu.

PENB je ve třídě B, nebylo v něm však počítáno s fotovoltaikou a rekuperací.

Stavební povolení je platné do října 2023. Stavební a statické výkresy a dokumentace (dokončení stavby, okna, dveře, nádrž na dešťovou vodu, tepelné čerpadlo, vzduchová rekuperace, centrální vysavač, fotovoltaika, chytrá domácnost, projekt zahrady) jsou k dispozici pro nové majitele. Současný majitel také předá kontakty na firmy, které jsou připraveny vše dokončit.

Obec Podolanka sousedí s městskou částí Praha 9 - Vinoř, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Kousek od domu vede cyklostezka, blízko je Ctěnický zámecký park nebo přírodní rezervace Vinořský park. Mateřská škola a základní školy se nachází ve Vinoři či Brandýse nad Labem. Stavba nové základní školy probíhá v Přezleticích s dokončením v roce 2024.

Je zde skvělá dostupnost do Prahy - např. autem se za 13 minut dostanete na Černý Most, kde se nachází obchodní centrum a stanice metra. Během několika minut se dostanete na městský okruh i dálnice D8, D10 a D11. Pomocí MHD se do centra Prahy dostanete do 45 minut.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: era-Poštovní spořitelna (1529 m)
Lékárna: Lékárna (2245 m)
Odpočinek: Dětské Hřiště pod Hřebenem (2631 m)
Sport: Fbc Hopochos (2167 m)
Divadlo: Kino Brandýs nad Labem (4059 m)
Kino: Egzyl (4059 m)
Restaurace: Restaurace U Verneru (2456 m)
Kavárna: Rychlovka na Zámku (3885 m)
Školka: Mateřská škola Radonice (2518 m)
Škola: Základní škola Brázdim (2994 m)
Knihovna: Obecní knihovna Podolanka (873 m)
Obchod: Zemědělské Družstvo (1775 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
54 288 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!