Prodej domu, Sluštice, Okres Praha-východ

Referenční číslo HZ144841
9 450 000 Kč
Obytná plocha:
206 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
7 pokoj
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Sluštice
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
206 m2
Pokoje
7
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Velikost pozemku
420 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální plynové
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům na kraji obce Sluštice o užitné ploše 206 m2 (zastavěná plocha 140 m2) na pozemku 420 m2. Dům má dvě podlaží, zahradu s bazénem, terasu a byl kolem roku 2013 kompletně rekonstruován. Část horního podlaží lze oddělit jako samostatnou jednotku s vlastním vstupem a vytvořit tak dvougenerační dům.

Obec Sluštice se nachází 3km jihovýchodně od Prahy, kousek od Říčan. Najdete zde potraviny, restauraci, mateřskou školku a samozřejmě autobusovou zastávku, odkud jezdí přímé autobusy do Škvorce a do Říčan. Z vedlejší obce Křenice jezdí dokonce přímý autobus do Prahy. Nemovitost se nachází na konci slepé ulice, kterou využívají pouze rezidenti. Dál za pozemkem už se nachází pouze pole a zeleň. Naproti pozemku se nachází sluštický Velký rybník.

Součástí prvního podlaží domu bývala garáž, byla však předělána na pracovnu, ale je možné ji předělat zpět na garáž. Dále na prvním podlaží najdete koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, malou komoru, velkou technickou místnost, kde se nachází plynový kotel, pračka, sušička a spousta úložného prostoru. Dominantou prvního podlaží je rozměrný obývací pokoj s krbem a kuchyň. Za obývacím pokojem se nachází ještě pokoj. Z obývacího pokoje je také vstup na terasu, která nabízí kouzelný klid, jelikož je z jedné strany zastíněna domem a z druhé strany zastíněna skálou. Nabízí se tu tak perfektní místo na venkovní posezení například při grilování.

Do druhého podlaží vedou dřevěné schody, které Vás zavedou do ještě většího obývacího pokoje, za kterým se nachází identický pokoj jako dole. Chodbou z obývacího pokoje přejdeme do části domu, která může být jednoduše oddělena jako samostatná bytová jednotka s dvěma průchozími pokoji a koupelnou, kde se nachází toaleta a vana. V krajním pokoji je také vstup na půdu, která slouží jako úložný prostor.

Zahrada kolem domu nabízí několik míst k sezení, její dominantou je velký bazén a již zmíněná terasa. Zmiňovaná skalka za domem lze využít například pro zařízení sauny. Dům disponuje také malým sklepem.

Budova je kombinace cihel a kamene. Dům je plně vybavený, veškerý nábytek (včetně pračky, sušičky, bazénu atd.) je v ceně. Voda je zde z vlastní studny i městská. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě včetně kanalizace.

Průkaz o energetické náročnosti budovy aktuálně není dostupný, takže v souladu se zákonem uvádíme energetickou třídu G. Měsíční poplatky na energie podle majitelů činí cca 4500 Kč.

Na nemovitost je možno čerpat hypotéku, kterou pro Vás vyřídíme zdarma a za nejlepších podmínek na trhu.

Dům bych rozhodně doporučil pro jeho rozměry a zařízení, kromě toho také výbornou lokalitu, která nabízí skvělou dopravní dostupnost.

Neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: Era-Poštovní spořitelna (2056 m)
Pošta: Pošta (2056 m)
Lékárna: Evona - Medica (3336 m)
Odpočinek: Dětské Hřiště (1422 m)
Pro děti: Hřiště (3961 m)
Sport: Bowling u Kuličů (1833 m)
Divadlo: Divadlo Láryfáry (3355 m)
Kino: Letní kino (4629 m)
Restaurace: Penzion U Lavky (1822 m)
Kavárna: Savoia cafe & residence (3214 m)
Školka: Mateřská škola Maitrea (355 m)
Škola: Základní škola Škvorec (3276 m)
Knihovna: Městská knihovna Praha-Nedvězí (3694 m)
Obchod: U Hrušky (1720 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
34 224 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!