Prodej domu, Roztoky, Okres Rakovník

Referenční číslo HZ145724
9 978 000 Kč
Obytná plocha:
200 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
6 pokoj
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Budova:
Kamenná
Vytápění:
Ústřední elektrické
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Roztoky
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
200 m2
Pokoje
6
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Velikost pozemku
274 m2
Budova
Kamenná
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
3
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Ústřední elektrické
Světelné podmínky
Velmi dobré
Pohled
Žádná data

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout třípodlažní rodinný dům 7+KK, 200 m2, po kompletní rekonstrukci (2018). Aktuálně nemovitost nabízí koupi dva v jednom, klidné bydlení a podnikání zároveň, protože má nemovitost i komerční část, nyní využívanou jako krejčovství.

Interiér domu působí velmi vzdušným dojmem, a to díky množství denního světla.
V 1.NP domu se nachází ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, veranda a další místnost, která je ideální jako pracovní prostor (momentálně slouží pro podnikání).
Do 2.NP vede dřevěné schodiště. Zde se nachází 4 ložnice, koupelnu s rohovou vanou, samostatné WC a prostorný balkon, ideální k letnímu relaxu.
K domu samozřejmě naleží rozsáhlé půdní prostory, které skvěle nahradí sklep, případně nabízí další možnost obytného prostoru.

Vytápění je řešeno krbovou vložkou s teplovodním výměníkem, který je napojen na ústřední topení. Jako záložní zdroj energie je zde elektrický kotel. Podlahová keramická dlažba s imitací dřeva je umístěna v celém domě. Dům je též vybaven bezpečnostními dveřmi.

Dvoupodlažní dům disponuje dvěma vlastními vchody v přízemí, přístřeškem určeným k parkování (2 auta), venkovní terasou a kůlnou (momentálně slouží pro úschovu dříví). Základy domu jsou staré 160 let avšak nynější podoba byla kolaudována v roce 2018. Dům se nachází na pozemku 274 m2, který umožňuje parkování dvou vozidel.

Dům se nachází v samotném srdci obce Roztoky, která je součástí CHKO Křivoklátsko. Obec Roztoky Vám poskytuje veškerou občanskou vybavenost a zároveň velmi klidný životní styl.

Doporučujeme.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
36 137 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!