Prodej bytu, Prosecká, Praha 8 Libeň

Referenční číslo LK137782
10 511 000 Kč
Obytná plocha:
91 m2
Stav:
Novostavba
Počet pokojů:
3 pokoj
Patro:
3. patro
Budova:
Vytápění:
Lokální plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
čtvrť Praha 8
Adresa
Prosecká
Patro
3
Balkon
Ne
Velikost
91 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Novostavba
Stav venku
Novostavba
Stav uvnitř
Novostavba
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
B
Vytápění
Lokální plynové
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ne
Pohled
Zahrada

Popis

Atypický byt 2+kk s galerií v podkroví novostavby bytového domu. Dominantou bytu je obývací pokoj s panoramatickým oknem a galerií v druhé úrovni, která je ohraničená skleněným zábradlím a je přístupná po pohodlném atypickém dřevěném schodišti. Spolu s obývacím pokojem je prosvětlena sedmi střešními okny Velux. V interiéru jsou přiznány veškeré dřevěné a ocelové konstrukce střechy s vysokým důrazem na povrchovou úpravu a detail. Byt disponuje obývacím pokojem s kuchyňským koutem, galerií v druhé úrovni a jednou samostatnou ložnicí. Byt má centrální chodbu prosvětlenou přes pochozí sklo galerie. Z chodby je přístupná samostatná koupelna s vanou, umyvadlem se skříňkou, radiátorem a prostorem na pračku. Dále je z chodby přístupné samostatné WC s umývátkem se skříňkou a prostorná šatna.
Celý byt je vybaven nejmodernějšími systémy a technologiemi, které jsou samostatné pro každou bytovou jednotku. Jedná se o větrací systém s rekuperací, plynový kondenzační kotel se zásobníkem a podlahové topení ve všech místnostech, klimatizací ve všech obytných místnostech a kompletní instalace silnoproudých i slaboproudých rozvodů, včetně elektronického zabezpečení, kabelového rozvodu internetu i wifi. Samozřejmostí je elektronické ovládání všech instalovaných systémů i prostřednictvím mobilní aplikace. K bytu náleží jedno parkovací stání na vlastním uzavřeném pozemku. Okna jsou dřevěná se zvukově i tepelně izolačními trojskly. Francouzská okna jsou opatřena skleněným zábradlím. Všechna okna i balkónové dveře jsou vybaveny předokenními žaluziemi. Podlahy jsou dubové parketové s vysokým dřevěným soklem. Interiérové dveře jsou atypické dřevěné, obložkové a bezfalcové. Vysoký standard podtrhují hladké sádrové stěrky na stěnách i stropech, příjemný světlý interiér, kvalitní podlahová a obkladová keramika, a současně také instalované moderní zařizovací předměty v koupelně a na WC.
Nedaleko domu je zastávka metra C - Prosek a nákupní středisko, kynologické cvičiště, bobová dráha, cyklostezky a další místa vhodná k relaxaci a pohybu.

Dopravní dostupnost

Metro:
C
stanice Prosek (830 m)
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: UniCredit Bank (100 m)
Lékárna: Lékárna Královka (760 m)
Odpočinek: Prosecké Skály (50 m)
Pro děti: Dopravní Hřiště Prosek (560 m)
Sport: Školička na Vyhlídce (370 m)
Divadlo: Divadlo Gong (940 m)
Restaurace: Briliant (80 m)
Kavárna: Brilliant (80 m)
Školka: Maxíkova jazyková školka a jesle (670 m)
Škola: Základní umělecká škola Prosek (340 m)
Knihovna: Městská knihovna (940 m)
Obchod: Billa (870 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
38 067 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!