Prodej bytu, Plevenská, Praha 4 Modřany

Referenční číslo LK140958
5 131 000 Kč
Obytná plocha:
80 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
3 pokoj
Patro:
7. patro
Budova:
Panelová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
čtvrť Praha 4
Adresa
Plevenská
Patro
7
Balkon
Ano
Velikost
80 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Dobrý
Stav uvnitř
Dobrý
Budova
Panelová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ano
Pohled
Ulice

Popis

Nabízím k prodeji luxusní byt 3+kk o dispozici 80 m2 který se nachází v samém srdci Modřan, v ulici Plevenská. Kromě překrásných výhledů do obou stran nabízí tenhle byt příjemně svobodný vzdušný obytný prostor, ve kterém je radost trávit čas ať už s rodinou nebo přáteli. Byt prošel velkorysou rekonstrukcí. Jejím výsledkem je perfektní dispozice, která soustřeďuje maximum podlahové plochy bytu do prostoru, ve kterém trávíte většinu svého času. Obývací prostor s šírokým výhledem do zeleně a na východy slunce plynule přechází do dlouhého kuchyňského ostrůvku, veškerá jeho plocha včetně varné desky je přístupná z obou stran.
Moderně navazující velký jídelní stůl nabízí příjemné stolování pro 6 ldí. Při každém vstupu do koupelny Vám chodidla potěší vyhřívaná podlaha. Nadbytečných skříní v obytných místnostech Vás zbaví chytře zakomponovaná velkorysá šatna se vstupem z chodby. Na velkorysém balkóně najdete dokonce přípravu pro zavěšení houpací sítě.
K bytu patří i prostorný sklep, v domě je také zabezpečená kolárna. Byt má bezpečnostní dveře.Okolí bytu Vás bude těšit spoustou příležitostí pro příjemné procházky, ať už lesem kolem Lhoteckého potůčku 50 metrů od vchodu, v rozhlehlém Kamyckém lese vzdáleném 10 minut Lhoteckým lesíkem, nebo v krásné Modřanské rokli vzdálené 5 minut chůze. Přímo za domem je multifunkční hřiště, kterého součástí je dětské dopravní hřiště, běžecká dráha, posilovací pomůcky, či hřiště pro fotbal i basketbal. Nemluvě o tom, že za 10 minut jste u vyhlášené pražské cyklostezky táhnoucí se podél Vltavy. Rodinu s dítkem potěší školka, škola a gymnázium přímo za domem, Montessori škola vzdálená pár stovek metrů, množství hřišť včetně zmiňovaného dopravního hříště a velké množství příležitostí pro malé i velké procházky do přírody. Jelikož je byt kousek od Sofijského náměstí, najdete v blízkosti spoustu obchůdků a služeb, supermarket Billa, či jinýmy směry stejně vzálený Albert a Kaufland.


Byt se splácí měsíčními splátkami družstvu, splátky činí 8.800,- Kč a doplácí se nimi zbývající anuita ve výši cca 1,4 milionu. Měsíční poplatky jsou při velkorysém vytápění a téměř denně napuštěné horké vaně cca 4,5 tis. Kč, což byli poplatky dvou dospělích s dvěmi malými dětmi.

Pro případnou hypotéku je potřeba ručit jinou nemovitostí, jelikož je vlastnictví družstevní.

Velmi doporučuji.

Dopravní dostupnost

Tramvaj:
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: Ceska sporitelna (364 m)
Pošta: Pošta (2007 m)
Lékárna: Lékárna Scarabeus (409 m)
Odpočinek: Platónova (894 m)
Pro děti: Dům Dětí a Mládeže Monet-Praha 12 (545 m)
Sport: Kulturní centrum (266 m)
Divadlo: Zvoneček (1942 m)
Kino: Modřanský Biograf (1241 m)
Restaurace: Zenit Pizza (477 m)
Kavárna: Orchidea (356 m)
Školka: Mateřská škola Jahůdka (183 m)
Škola: Zuš Adolfa Voborského (Základní umělecká škola Adolfa Voborského) (81 m)
Knihovna: Husova knihovna Modřany (834 m)
Obchod: Billa (328 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
18 583 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!