Prodej bytu, Pod Kaštany, Praha 6 Bubeneč

Referenční číslo LK142319
20 800 000 Kč
Obytná plocha:
167 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
4 pokoj
Patro:
Přízemí
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
čtvrť Praha 6
Adresa
Pod Kaštany
Patro
Přízemí
Balkon
Ne
Velikost
167 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Stav uvnitř
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ne
Pohled
Ulice

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný, luxusní byt o dispozici 4+1, v exkluzivní lokalitě uzavřené rezidence Villa Bianca, nacházející se na ulici Pod Kaštany v Praze - Bubenči. Bytová jednotka o celkové velikosti 167 m2 sestává ze vstupní haly 16,9 m2, kuchyně s jídelnou 17,5 m2, prostorného obývacího pokoje 42,9 m2, tří pokojů 22,7 m2, 16,5 a 17,4 m2, koupelny s vanou a WC 4,9 m2, koupelny se sprchovým koutem 3,2 m2, samostatného WC 2,1 m2 a dvou komor 3 m2 a 1,8 m2. K bytu patří sklep o velikosti 12 m2, který je součástí výměry bytu a dvě garážová stání.

Největší z pokojů má dva vstupy - z chodby a z obývacího pokoje. Součástí jednoho z menších pokojů je koupelna s WC, ve které je vana. Samostatná koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC pak mají vstup z chodby. Mezi kuchyní, chodbou a obývacím pokojem jsou velké zasouvací dveře (až ke stropu), které vytváří velkou variabilitu prostoru. Jejich zavřením lze vytvořit samostatná kuchyně s jídelnou. Otevřením pak velký, vzdušný otevřený prostor. Kuchyně je vyrobena na míru z kvalitních materiálů - pracovní deska je z přírodního kamene. Koupelny jsou z přírodních materiálů.

Ve všech pokojích se nachází francouzská okna, byt je tak velice světlý.

Projekt této rezidence byl postaven v roce 2002 ve velice atraktivním prostředí elegantních vil a rozsáhlých zelených ploch. Projekt tvoří výrazná trojúhelníková formace šesti budov, v jejím středu najdeme Kotěrovu vilu navrženou v letech 1910 - 1911. Celá rezidence je oplocena a non-stop střežena bezpečnostní službou, která má kancelář ve stejné budově, jako se nachází byt a funguje také jako "vrátný" celého objektu.

Lokalita nemovitosti je naprosto výjimečná. Velkými přednostmi jsou okolní parky a skvělá dostupnost do centra města. 200 m od domu se nachází Stromovka, která nabízí spoustu možností trávení volného času. Za cca 15 minut chůze se pak dostanete do Letenských sadů, za 20 minut k Metronomu nebo za 30 minut na Pražský hrad. Okolí je také výjimečné tím, že se zde nachází spousta zahraničních ambasád.

Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. V okolí se nachází školy, školky, lékaři, lékárny, obchody, restaurace, sportovní areály atd. Zkrátka je zde vše, na co si vzpomenete. 800 m (10 minut) pěšky se nachází stanice Metra - Hradčanská, 300 m od domu je autobusová zastávka. Parkování je možné v podzemní garáži nebo v okolí domu.

Byt je vhodný pro všechny, kteří chtějí žít v luxusní lokalitě v centru Prahy. Doporučuji prohlídku.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit, a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Energetický štítek budovy není momentálně k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost třídy G.

Dopravní dostupnost

Metro:
A
stanice Hradčanská (630 m)
Tramvaj:
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: UniCredit Bank (380 m)
Pošta: Pošta, Kafkova (Česká Pošta) (990 m)
Lékárna: Akreditované kosmetické Kurzy - Vlasta Feřteková (440 m)
Odpočinek: Flory & Tom (460 m)
Pro děti: Dům Dětí a Mládeže (620 m)
Sport: Balet Praha O.P.S. (210 m)
Divadlo: Prague Theatre studio Ksi (260 m)
Kino: Tinkita's (430 m)
Restaurace: Restaurant na Urale (440 m)
Kavárna: Café Orange (490 m)
Školka: Dětský klub strom Radosti (360 m)
Škola: Základní škola Emy Destinnové (660 m)
Knihovna: Etnologicky Ustav Av Cr, V.V.I. - Kabinet Hudebni Historie - knihovna (440 m)
Obchod: Družstvo Ural (450 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
75 330 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!