Prodej bytu, Krabošická, Říčany

Referenční číslo LK144667
13 400 000 Kč
Obytná plocha:
110 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
4 pokoj
Patro:
3. patro
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
Obec Říčany
Adresa
Krabošická
Patro
3
Terasa
Ano
Velikost
110 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Dobrý
Stav uvnitř
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Lokální plynové
Světelné podmínky
Dobré
Výtah
Ne
Pohled
Zahrada

Popis

Výrazná sleva - zpozorněte.

Hledáte pro svou rodinu prostorný byt nedaleko Prahy, ovšem současně se nechcete vzdát myšlenky na možnost rychlého spojení s hlavním městem? Spatřujete i pro Vás výhody plné občanské vybavenosti v dosahu pár minut? Víte o tom, že lokalita Říčan je podle výzkumů nejlépe hodnocenou pro rodinný život? Pak je tato nabídka určena právě Vám.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný byt 4+KK o celkové výměře 116 m2 (110m2 byt, 6m2 terasa), ke kterému navíc patří poměrně velká místnost v suterénu domu (nyní užíváno jako dílna, nicméně možností užitku je více). Dispozičně velmi dobře řešený byt se nachází v 3.nadzemním podlaží (poslední podlaží domu), tedy sousedé nad Vámi nejsou. Tato jednotka prošla kompletní rekonstrukcí, při které stávající majitel volil realizaci především s ohledem na rodinný život. Naleznete zde kompletně zrekonstruované rozvody, nové podlahy, okna, dveře a samozřejmě také sanitu a poměrně velký kuchyňský kout včetně značkových spotřebičů (trouba, digestoř, varná deska a americká lednice). Citlivě byla zrekonstruována také koupelna, kde je k dispozici rohová vana, toaleta a také místo pro pračku (případně i sušičku). K odpočinku lze využívat terasu, která je také z boků uzavřena, což je výhodné především ve větrné dny. V okolí domu lze bez problému parkovat. Pro kutily je také velmi zajímavá možnost užívat dílnu, kterou si stávající majitel zrekonstruoval pro své potřeby a tedy je nadále k dispozici. Překvapí Vás také nízké provozní náklady.

Lokalita Říčan je opravdu nejlepším místem pro rodinný život a celá řada zájemců touží právě po tomto místě. V okolí domu je celá řada sportovního či relaxačního vyžití nejen pro Vás, ale také pro Vaše děti a veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek, sportovišť, obchodů. Také se lze velmi jednoduše a rychle do Prahy (ať už MHD nebo autem)

Velmi doporučuji tento krásný byt. V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu!

Pro lepší představu jsme pro Vás připravili 3D virtuální nabídku, díky které si byt můžete v klidu projít v on-line prostředí a pak se přijít přesvědčit na vlastní oči.

Těšíme se na shledání a prohlídku.

V okolí se nachází

Bankomat: MONETA MONEY BANK A S (1884 m)
Pošta: Pošta (2012 m)
Lékárna: Zuzana Sobisko (1865 m)
Odpočinek: Hřiště Lipany (2710 m)
Pro děti: Svět Dětí na Dlani (3134 m)
Sport: Eyelevel Canteen by White Circus Catering (2313 m)
Divadlo: Event Show (2895 m)
Kino: Autokino (1982 m)
Restaurace: Fajnjidlo (2376 m)
Kavárna: Illy Cafe (1421 m)
Školka: Mateřská škola Landie (1410 m)
Škola: Základní škola (2290 m)
Knihovna: Husova knihovna (2031 m)
Obchod: Kaufland (2061 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
48 530 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!