Prodej bytu, Most, Okres Most

Referenční číslo LK145400
1 760 500 Kč
Obytná plocha:
52 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
2 pokoj
Patro:
Přízemí
Budova:
Panelová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
Obec Most
Adresa
Žádná data
Patro
Přízemí
Balkon
Ne
Velikost
52 m2
Pokoje
2
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Stav uvnitř
Dobrý
Budova
Panelová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Velmi dobré
Výtah
Ne
Pohled
Dvůr

Popis

Nabízíme k prodeji zajímavý byt dispozice 2+1 s půdorysnou plochou 51,80m2, situovaný ve zvýšeném přízemí montovaného bytového domu v rezidenční bytové zástavbě v Mostě. Nízké domy 4. až 5. podlažní jsou v ulici uspořádány do řady a lemovaný alejí stromů. V okolí další parková úprava. Dům prošel rovněž lehkou revitalizací, okna jsou plastová. Bytová jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí je orientována JV do parku. Sestává ze vstupní předsíně, velkého obývacího pokoje s balkonem, pokojem, oddělenou kuchyni a WC s koupelnou, které jsou zděné. Místnosti nejsou průchozí.
V bytě již probíhá rekonstrukce a kompletní modernizace. Provádí se rekonstrukce elektroinstalace, omítky na stěnách a stropech jsou po impregnaci opraveny. Nutno dodělat práci na modernizaci podlah, obkladačské práce, dodat kompletní zařizovací předměty a kuchyňskou linku.
Dům se nachází v blízkosti škol a dalších objektů občanské vybavenosti. Parkování je v ulici a okolí bezproblémové. Dostupnost na městskou hromadnou dopravu je velmi dobrá. I tento byt vám vřele doporučuji pro jeho velký potenciál jak pro vlastní bydlení, tak i jako případnou investici se zajímavým výnosem. Město Most prochází značnou proměnou z hlediska vybavenosti. Zdárně se daří revitalizovat přírodu po minulých letech těžby a stává se tedy pomalu velmi atraktivním místem. Těším se na váš zájem o tuto nemovitost.

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
6 376 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!