Prodej bytu, Praha 2 Vyšehrad

Referenční číslo LK145533
9 530 000 Kč
Obytná plocha:
53 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
2 pokoj
Patro:
3. patro
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Dálkové vytápění
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
čtvrť Praha 2
Adresa
Žádná data
Patro
3
Balkon
Ano
Velikost
53 m2
Pokoje
2
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Dobrý
Stav uvnitř
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Dálkové vytápění
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ano
Pohled
Ulice

Popis

Někdo kupuje dům, byt k bydlení, někdo hledá domov. Někdy se však stane, že s domem nebo bytem koupíte příběh, kousek neopakovatelné historie. A takovou nabídku vám nyní přináším.
Nabízíme k prodeji atypickou bytovou jednotku v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1, o ploše cca 53,00m². Byt se situován ve 3.NP funkcionalistického činžovního domu z roku 1936 a má orientaci severovýchod – jihozápad. Byt je po velmi pečlivé, kompletní rekonstrukci ve výborném stavu. Tento mimořádný funkcionalistický dům stojí v místech dřívější historické cesty k hradbám, poblíž dalších skvostů jako je novorenesanční budova Bývalé radnice, kterou dodnes zdobí český znak a bicí hodiny. Na tomto místě rovněž bývala konečná stanice tramvaje č. 4, která již od roku 1898 jezdila na trati Vyšehrad – Karlovo náměstí, později pak k Národnímu divadlu. Dále zde najdeme např. Sequensovou vilu anebo Železniční most pod Vyšehradem.
Atypická, praktická a důmyslně vytvořená dispozice bytu začíná vstupní středovou předsíňovou chodbou, která plynule přechází do kuchyně. Z ní je rovněž zřízen vstup jak do ložnice, tak i do koupelny a samostatného WC. Obývací pokoj (19,75m2) s balkonem (3,00m²) orientován do ulice na jihozápadní straně odkud se prosvětluje byt až do večerních hodin navíc s výhledem na novorenesanční budovu bývalé radnice, na Sequensovu vilu a na známý železniční most pod Vyšehradem. Dále je tu Ložnice (14,02m2) s malou šatnou orientována do klidného vnitrobloku se zahradou (severovýchodní strana, ranní slunce). Kuchyň (6,85m2) je rovněž atypická s linkou ve tvaru otevřeného „U“ vybavenou indukční deskou, vestavnou troubou, myčkou, digestoří a granitovým dřezem na jedné straně, na další doplněna blokem s lednicí a hlubokou spížní skříní. Prostor je krásně prosvětlen světlovodem. Lze v případě zájmu opět připojit na plyn (vývod v bytě, plynoměr odpojen). Dispozici doplňuje koupelna 3,35m2 s vanou a samostatné WC. K bytu náleží prostorná sklepní kóje.
V tomto nadstandardně vybaveném bytu najdete mnoho vestavných skříní na míru se spoustou úložných prostorů. Pračka / příprava na pračku prakticky uschována v jedné z vestavných skříní. Ke standardům této nemovitosti dále patří podhledy ve všech místnostech, v pokojích s tepelnou izolací, světlá výška místností 2,70m, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, protipožární, interiérové dveře obložkové bezfalcové s magnetickými zámky a s nadstandardní výškou 2,10m. V bytě jsou nová špaletová okna 2+1 skla (výborné tepelné a akustické vlastnosti) s roletami typu den/noc, kvalitní podlahové krytiny (Marmoleum na chodbě a v kuchyni, v pokojích pravá dřevěná dubová podlaha, v koupelně a na WC kvalitní dlažba. Dále je byt vybaven elektronickým zabezpečovacím systémem. V bytě jsou kompletní nové rozvody elektřiny (silnoproud i slaboproud, kabel TV/satelit, ethernet), vody i kanalizace. Topení ústřední.
Díky kombinaci nových výplní otvorů a zateplení podhledů velmi nízké náklady na bydlení (2.250,- služby, vytápění, TV a SV + 1.350 fond oprav + 800,- elektřina pro 3 osoby). Bezproblémové nezadlužené společenství vlastníků, s dostatečnou finanční rezervou na fondu oprav.
Výborná lokalita (širší centrum) mimo turistický ruch a zároveň v bezprostřední docházkové vzdálenosti (všude se dostanete pěšky). Výborná dopravní obslužnost, bezproblémové parkování před domem na ZPS.
V bezprostřední blízkosti několik mateřských i základních škol, parků, náplavka, obchody, restaurace.
Pokud jste se tu zastavili, jsem vám k dispozici. Pohovořit můžeme i o případných dalších službách, které souvisí s koupi bytu převodem práv k němu.

Dopravní dostupnost

Metro:
B
stanice "Karlovo náměstí" (840 m)
Tramvaj:
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: MONETA Money Bank (660 m)
Pošta: Pošta, Podolská (Česká Pošta - Podolí) (970 m)
Lékárna: VFN v Praze-Nemocniční lékárna (790 m)
Odpočinek: Albertovské Schody Dog Run (710 m)
Pro děti: Dům Dětí a Mládeže (130 m)
Sport: Vštj Medicina Praha (920 m)
Divadlo: Neklid (590 m)
Kino: Výletní kino Smíchov (430 m)
Školka: Indigo Kids (180 m)
Škola: Základní škola (230 m)
Knihovna: České Vysoké Učení Technické v Praze (520 m)
Obchod: Tesco (150 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
34 514 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!