Prodej pozemku, Okružní, Sulice

Referenční číslo TK133663
3 549 000 Kč
Obytná plocha:
1146 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Pozemku
Druh pozemku
Město
Obec Sulice
Adresa
Okružní
Velikost
1146 m2
Voda
Žádná data
Elektrika
Žádná data
Kanalizace
Žádná data
Plyn
Žádná data

Popis

Hledáte vhodné místo pro výstavbu Vašeho rodinného domu? Preferujete život v přírodě, avšak v bezprostřední blízkosti hlavního města a se snadnou dostupností veškeré občanské vybavenosti? Máme pro Vás velmi zajímavou nabídku.

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o ideální rozloze 1146m2 v klidné a vyhledávané lokalitě obce Sulice (10km od okraje Prahy). Tento pozemek se nachází v nové lokalitě rodinných domů, na okraji obce. Jedná se o pozemek obdélníkového tvaru (téměř rovina), dostupný z místní komunikace a s veškerými inženýrskými sítěmi na jeho hranici (plyn, voda, tlaková kanalizace, elektřina). Velkou výhodou je jeho poloha v rohu zástavby, což znamená, že sousedí pouze se 2 dalšími pozemky (oba prozatím nezastavěné). Tato výhoda se dá také využít při projektu Vašeho domu - můžete lépe volit vjezd do domu, orientaci domu apod. (nebudete mít limity z pohledu otočení domu na světové strany).

Obec Sulice se nachází necelých 10km od hranice Prahy, je obklopená lesy a rybníky a nabízí opravdu klidné prorodinné prostředí. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve 3km vzdálené Kamenici, kde jsou školy, školky, pošta, obchody, lékaři a další služby. V téměř stejně vzdálené jsou služby v Jesenici (vše v dosahu několika málo minut).

Velmi doporučuji osobní návštěvu tohoto mimořádně klidného místa. Pozemek je možné financovat i hypotéčním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme u Vámi preferované banky a to za nejlepších tržních podmínek.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: era-Poštovní spořitelna (2316 m)
Pošta: Pošta (2343 m)
Lékárna: Lékárna Alba (2774 m)
Pro děti: Restaurace Atis (2885 m)
Sport: Sulice Health club (1575 m)
Kino: Letnikinokamenice (3213 m)
Restaurace: Original Steak restaurant Sulice (213 m)
Školka: Adventure School - mateřská škola (1589 m)
Škola: Základní škola Kostelec u Křížků (1636 m)
Obchod: Tesco (1374 m)

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!