Prodej pozemku, Na Větrníku, Dobříš

Referenční číslo TK143414
7 990 000 Kč
Obytná plocha:
765 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Pozemku
Druh pozemku
Město
Obec Dobříš
Adresa
Na Větrníku
Velikost
765 m2
Voda
Na pozemku
Elektrika
Na pozemku
Kanalizace
Na pozemku
Plyn
Není

Popis

Nabízíme na prodej stavební pozemek o rozloze 765 m2 v Dobříši, ve skvělé lokalitě poblíž přírody i centra města. K pozemku je kompletně připravený projekt na stavbu patrového rodinného domu. Přípojky na vodu, elektřinu i kanalizaci jsou připraveny. Maximální zastavitelnost pozemku je 153 m2 (20%).

Pozemek se nachází v ulici Jeřábová, v oblasti, která dřív sloužila jako chatová osada, dnes zde však již najdeme spíše moderní rodinné domy. Na pozemku dřív stála částečně podsklepená zděná chata o zastavěné ploše 85 m2, tato stavba však byla zbourána a pozemek je připravený k nové stavbě. Smlouva na elektrickou přípojku je s ČEZ. Na hranici pozemku je vybudovaná přípojka na kanalizaci i vodovodní řád - stačí jen fyzicky připojit ke stavbě.

Hlavní výhodou této nabídky oproti jiným pozemkům je již připravená dokumentace k nové stavbě včetně návrhů architektky a také připravenost pozemku na stavbu - původní stavba zdemolována. Projektová dokumentace je kompletní a bude předána. Stavební povolení je platné od začátku roku. Souhlas sousedů se stavbou je také k dispozici. Můžete rovnou začít stavět.

K dispozici jsou dvě varianty projektu: jedna se sklepem, která využívá původní sklepní prostor z původní chaty (viz díra v zemi na pozemku), druhá varianta je bez sklepních prostor (levnější na výstavbu).

Dobříš disponuje kompletní občanskou vybaveností. V blízkém okruhu od pozemku najdeme obchod s potravinami, autobusovou zastávku "Dobříš, Větrník", vlakové nádraží Dobříš, mateřskou školu, supermarket Penny a Lidl, lékárnu, cukrárnu a další.

Skvělá je také dopravní dostupnost. Autobus i vlak jezdí přímo do Prahy. Od pozemku jste autem na dálnici D4 za 5 minut, na kraji Prahy za 20 minut, v centru Prahy cca za 30-35 minut.

V blízkosti rybník Papež, Zámek Dobříš, na procházky láká Lipžská rokle či nedaleký Přírodní park Hřebeny.

S pozemkem sousedí zděná chata a moderní rodinný dům. Sousedi z obou stran jsou příjemní.

V inzerci jsou použité vizualizace projektovaného domu od architektky.

Je možné zařídit hypoteční úvěr na koupi pozemku i výstavbu domu v jednom. Náš hypoteční expert s Vámi rád úvěr zařídí a zajistí pro Vás nejlepší podmínky na trhu.

V okolí se nachází

Bankomat: Česká spořitelna (675 m)
Pošta: Ceskã Posta - Dobrãs (Česká Pošta - Dobříš) (1406 m)
Lékárna: Dr. Max Lékárna (1052 m)
Odpočinek: Dětské Hřiště na Větrníku (414 m)
Pro děti: Kulturni Dum Dobris (Kulturní dům Dobříš) (1383 m)
Sport: Sportovní klub Vlaška (617 m)
Restaurace: Srdcovka Dobris (1035 m)
Kavárna: Kavarna Puntik (1113 m)
Školka: Soukromá Školka Sluníčko - Dobříš (1061 m)
Škola: Základní škola praktická a Základní škola speciální Dobříš (1093 m)
Knihovna: Městská knihovna Dobříš (1698 m)
Obchod: PENNY (675 m)

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!