Prodej pozemku, Vydří, Okres Jindřichův Hradec

Referenční číslo TK144292
859 000 Kč
Obytná plocha:
577 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Pozemku
Druh pozemku
Město
Obec Vydří
Adresa
Velikost
577 m2
Voda
Není
Elektrika
Na pozemku
Kanalizace
Není
Plyn
Není

Popis

Pozemek 577 m2 se nachází v obci Vydří, ležící v Jihočeském kraji, pouhých 10 minut autem z centra města Jindřichův Hradec.

Pozemek nyní tvoří jeden oplocený celek s pozemkem sousedním, s rozebratelnou chatkou. Elektřina je přivedena k většímu pozemku. Není zde vodovod a kanalizace - bude třeba řešit vrtem a čističkou odpadních vod.

Parcela je v zastavitelném území obce, přiléhá ke komunikaci a je na ní dost místa k postavení domu či jiné stavby. Stavět se však musí s ohledem na ochranné pásmo kolem drátů el. vedení tak, aby stavba nezasahovala do ochranného pásma. Šíře ochranného pásma vychází z podkladů od EG.D (viz fotky) a na obrázku je ochranné pásmo vyznačeno v příslušném měřítku geodetem.

Na ilustračním obrázku jsou pro představu příklady půdorysů staveb o těchto rozměrech:
- 157 m2 - 18,5 m x 8,5 m
- 106 m2 - 12,5 m x 8,5 m

Je zde také možnost koupit i parcelu sousední a mít tak pozemek 2012.

Obec Vydří se nachází v krásné jihočeské krajině plné vodních ploch, polí, pastvin a lesů. Leží 8 km jihozápadně od Jindřichova Hradce, 20 km severovýchodně od Třeboně a jen pár km od CHKO Třeboňsko. Byla založena roku 1365 jako součást Strážského panství.

Aktuálně zde žije 130 obyvatel. Jižní částí vsi vede žlutá turistická trasa, severně od obce prochází cyklostezka číslo 1236.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v Jindřichově Hradci, do kterého se kromě auta dostanete autobusem za 20 minut nebo na kole. Autobusová zastávka se nachází 280 m (3 minuty pěšky) od pozemku.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!