Prodej pozemku, U Hřiště, Červený Újezd

Referenční číslo TK144348
8 950 000 Kč
Obytná plocha:
818 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Pozemku
Druh pozemku
Město
Obec Červený Újezd
Adresa
U Hřiště
Velikost
818 m2
Voda
Na pozemku
Elektrika
Na pozemku
Kanalizace
Na pozemku
Plyn
Na pozemku

Popis

Prodej stavebního pozemku Červený Újezd, s nádherným výhledem na hrad, okres Praha – západ, nedaleko Unhoště.

Prosluněná plocha určená k výstavbě rodinného domu má výměru 818 m2. Příjezd k pozemku je po nově zpevněné, asfaltové, neprůjezdné (uzavřené) komunikaci. Všechny přípojky jsou na pozemku (voda, elektřina, kanalizace i plyn).

Klidná lokalita, dominantou pozemku je výhled na blízký hrad. Okolí je protkáno turistickými i cyklistickými trasami. Pro milovníky golfu je nedaleko Golf Botanika vzdálený 8 km.

Poloha pozemku je v blízkosti Prahy, mezi dálnicí D5 Praha – Plzeň a rychlostní silnicí R6 Praha – Karlovy Vary, s velmi dobrou dostupností MHD a s dobrou dostupností Letiště Václava Havla.

Vybavenost lokality: mateřská škola, základní škola se nachází nedaleko v obci Unhošť (3,6 km) a ve Svárově (1 km). Prodejna se smíšeným zbožím, restaurace Sokolovna a restaurace na Hradě Červený Újezd. Dále je k dispozici kadeřnictví, sauna, řeznictví, sokolovna se sálem pro společenské akce, fotbalové a volejbalové hřiště.
Z hlediska občanské vybavenosti je k dispozici v místě kontaktní místo veřejné správy Czech POINT, matrika a obecní knihovna. V obci naleznete i poradnu dětského lékaře a neurologa.

Doporučujeme

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: era-Poštovní spořitelna (4144 m)
Pošta: Pošta (4144 m)
Škola: Základní škola (4380 m)

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!