Prodej hotelu, penzionu, Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary

Referenční číslo UH139299
68 000 000 Kč
Obytná plocha:
1560 m2
Počet pokojů:
0 pokoj
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Hotelu, penzionu
Město
Obec Karlovy Vary
Adresa
Žádná data
Patro
Přízemí
Balkon
Ne
Velikost
1560 m2
Pokoje
0
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Stav uvnitř
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ano
Pohled
Ulice

Popis

Vila Charlotte,

nabízíme k prodeji hotel 4* v prvorepublikovém domě v centru Karlových Varů. Budovu tvoří 1560 m2 užitné plochy, pozemek nabízí prostor 957 m2, z něhož zastavěná plocha činí 225 m2. Budovu tvoří 6 NP s výtahem, vč. půdní vestavby. Výtah z kuchyně do restaurace je zvlášť. Hotel dispouje celkem 16 kompletně vybavenými pokoji se sociálním zařízením a krásným výhledem na staré město. Nyní jsou pokoje nadstardardně veliké, je tedy možné udělat rekonstrukci a tak zvýšit počet pokojů na 21. Hotel je plně funkční a je v provozu, probíhají zde lékařské procedury, masáže, balneo. Hotel má oddělené pokoje pro lékaře, chiropraktika, moderní vybavení pro fyzioterapii, vybavení pro balneoterapii, kterými jsou Karlovy Vary známé.

V kuchyni se připravují dietní jídla (na doporučení lékaře) a hosté mají na výběr české i mezinárodní pokrmy. Jídelna s 50 místy Vám umožní uspořádat slavnostní večírky, firemní meetingy, nebo svatby. Všechny zdravotní sestry a pomocný personál jsou obdorně vyškolené. Útulnou a rodinnou atmosféru hotelu potvrzuje mnoho věrných klientů, kteří se vracejí již mnoho let, několikrát ročně. Celková obsazenost hotelu je cca 87% po celý rok.

Hotel má vlastní parkoviště pro 8 automobilů. V létě si hosté mohou vychutnat oběd a večeři na venkovní terase, pod širým nebem.

Samotná budova hotelu byla postavena v roce 1892, prošla několika významnými rekonstrukcemi, během nichž byla zkontrolována stabilita stěn a nosných konstrukcí, doložitelné certifikátem.

Výhodou hotzelu je strategické umístění v elitní čtvrti Karlových Varů, mezi hotely Savoy Westend Hotel 5* a Bristol Palace 4 *.

K hotelu byl vypracován projekt na rozšíření budovy, s odstraněním restaurace a bazénu s návrhem vložky do léčivých pramenů, které procházejí skrz tento hotel do sousedního hotelu Savoy 5 *.

Vzhledem k tomu, že budova má historickou hodnotu, jde-li o stavbu nebo rekonstrukci, existuje program spolufinancování s EU 50/50 (investor a vláda).

Přijďte se podívat a přesvědčit se o unikátnosti místa i objektu, jde o velmi zajímavou podnikatelskou příležitost.
Případné financování Vám pomůžeme zařídit za nejlepších tržních podmínek.

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!