Prodej obchodního prostoru, Na Náhonu, Beroun

Referenční číslo UH141503
30 700 000 Kč
Obytná plocha:
747 m2
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Obchodního prostoru
Město
Obec Beroun
Adresa
Na Náhonu
Patro
Přízemí
Balkon
Ne
Velikost
747 m2
Pokoje
0
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Stav uvnitř
Dobrý
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
G
Vytápění
Dálkové vytápění
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ne
Pohled
Ulice

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme prodej obchodních prostorů v samostatné budově o ploše 747 m2 jako vhodnou investici do budoucna. Nachází se v klidné lokalitě nedaleko od centra města Beroun, v ulici Na Náhonu. Součástí prodeje je s.r.o.

Budova s obchodními prostory je rozdělena na tři samostatné jednotky. Každá z nich má svůj vlastní vchod. K dispozici: příruční, suchý a chlazený sklad, kuchyně s profesionální digestoří, úklidová komora, několik WC pro ženy a muži (včetně WC pro invalidy), 3x kancelář, chodby, šatny atd. Kromě toho na zadní straně budovy k obchodním prostorům patří uzavřené nádvoří s vraty, na které můžete přivážet potřebné materiály/produkty.

V současné době jsou obchodní prostory dlouhodobě výhodně pronajaty. Větší polovinu prostorů (547 m2) pronajímá kasino (výnos 77 tisíc Kč/měsíc + poplatky) a Covid-centrum. Třetí prostor (200 m2) je zatím volný.

Do obchodních prostorů je bezbariérový vstup a bezproblémové parkování auta je možné přímo před budovou na veřejném parkovišti bez modré zóny.

Sídliště, se kterým objekt sousedí, nabízí velkou škálu potenciálních zákazníků, například pro obchod s potravinami, restauraci, či jiné druhy služeb.

V okolí je veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost - 960 metrů do autobusového nádraží a 1 km do vlakové stanice Beroun. Do Prahy (Hlavní nádraží) se dá dostat za pouhých 50 minut vlakem.


V případě zájmu mne prosím kontaktujte a já Vám ráda poskytnu více informací. Doporučujeme osobní prohlídku.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!