For sale flat, Náměstí Hrdinů, Praha 4 Nusle

Reference number LK139503
3 945 000 Kč
Floorspace:
40 m2
Condition:
Good
Number of rooms:
1 room
Floor:
4. floor
Structure:
Brick
Heating:
Local gas
Find it on the map

Property data

Nabídka
Aktivní
Type of assignment
For sale
Type of property
Flat
Settlement
čtvrť Praha 4
Address
Náměstí Hrdinů
Floor
4
Balcony
No
Size
40 m2
Rooms
1
Condition of property
Good
Outside condition
Very good
Inside condition
Very good
Property structure
Brick
Energetická náročnost
G
Heating
Local gas
Brightness
Excelent
Elevator
Ye
View
Street

Description

Stále se Vám nepodařilo najít kompromis mezi bydlením v širším centru Prahy a přijatelnou cenou za takovou nemovitost? Hledáte startovací byt pro sebe či své blízké nebo chcete vhodně investovat do nemovitosti? Máme pro Vás velmi zajímavou nabídku.

Nabízíme k prodeji zavedený útulný byt 1+KK o ploše 40 m2 s nádherným výhledem na okolí. Tento byt se nachází v 4.NP cihlového domu s výtahem, nedaleko metra "Pražského povstání" - na náměstí Hrdinů, Praha 4 Nusle. Naleznete zde chodbu s vestavěnou kuchyňskou linkou, vstupy do ostatních místností, oddělené WC, koupelnu s vanou, komoru a obývací pokoj s opravdu krásným nerušeným výhledem. Bytová jednotka ve vlastnictví zdejšího družstva je nyní ve stavu pro nenáročnou klientelu, případně připravena ke kosmetickým úpravám. Topení a ohřev vody zajišťuje nový plynový kotel - uvítáte tedy jistě i nízké provozní náklady na toto bydlení. K bytu patří také sklepní kóje v suterénu domu.

Bytový dům procházel v minulých letech postupnou a zdařilou rekonstrukcí. Nová je střecha, instalován byl výtah, renovací prošla fasáda, společné prostory, dvůr i velmi hezká předzahrádka domu. Obrovskou výhodou tohoto domu jsou velmi nízké společné náklady. Velkou část potřebných financí do FO zajišťují pronajaté komerční prostory v přízemí domu. Obecně lze konstatovat, že se bytové družstvo o dům a jeho části stará velmi dobře.

Stanice metra C Pražského povstání cca 150 m, zastávka tramvaje cca 100 m, 150 m od domu Tesco, OC Arkády cca 500 m, poliklinika cca 550 m, lékárna cca 70 m, park přes ulici, Vyšehrad cca 1,5 km. V okolí spousta restaurací, obchodů, bank a ostatní občanská vybavenost.

Jedná se o družstevní vlastnictví, anuita plně splacena. Převod do OV není aktuálně možný.

Text o financování: Financování lze zajistit za nejlepších tržních podmínek (u DV bez převodu do OV možno při zástavě jiné nemovitosti). Zajistíme Vám zdarma nejlepší možné podmínky na trhu, ušetříme Vám čas i peníze a to vše případně i u Vaší domovské banky. K tomuto máme k dispozici své hypoteční specialisty, kteří problematiku řeší s našimi klienty denně a budou se i Vám rádi osobně věnovat. Takto máte největší šanci na úspěch v získání nejlepší nabídky na trhu.

Upozorňujeme, že jakákoli jiná nabídka (srovnávací kalkulačka, reklama apod.) podobných služeb na této stránce inzerátu není námi podporována a nejedná se o našeho partnera! Za případné komplikace při prokliknutí se na takovou nabídku a možné následné zneužití dat při využití této reklamy schválené inzertním poskytovatelem nenese naše společnost zodpovědnost. Jednáme s klienty pouze osobně. Neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Doporučujeme prohlídku.

Dopravní dostupnost

Metro:
C
stanice Pražského povstání (180 m)
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: Čsob (130 m)
Pošta: Ceská Posta (890 m)
Lékárna: Lékárna U Sv. Pankráce (190 m)
Odpočinek: mini park u Svatoslavovy ulice (640 m)
Sport: Sanoma Media Praha (180 m)
Divadlo: Divadlo na Jezerce (680 m)
Kino: Sál Vps Č. 1 / kino Alma (830 m)
Restaurace: Po Letech (40 m)
Kavárna: Fit Family (160 m)
Školka: Mateřská škola (300 m)
Škola: Základní umělecká škola Lounských (310 m)
Knihovna: Pankrác Městská knihovna (370 m)
Obchod: Tesco Expres (150 m)

Near points

Property loan

Estimated monthly dept payment
14 287 Kč / month 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!