Franchising

Franchising

NEBO

Freeelancing

 

 

Na toto téma vám natočím i video, kde velmi rychle vysvětlím základní informace. smiley  Franchising vs Freeelancing je dle mého názoru velmi zajímavé téma a proto vám píši tento článek.

Janka Adámková
Mobil: 777 769 584
E-mail: jana.adamkova@dhreality.cz

 

Duna House s. r. o.

Michelská 3000/60

Praha 4

140 00

  • Je statisticky dokazané, že franchising je 6x bezpečnější než freeelancing (tak zvané podnikání na volné noze).
  • Neúspěch? Je zde mnohem menší riziko neboť farnšízant jde podle předem oveřeného obchodního plánu.
  • Franšízant se v poklidu věnuje náboru makléřů a chodu pobočky. Vyškoleni pro práci makléře jsou vždy na centrále, kde projdou i semínáři. Na pobočku se vrací jako profesionálové ve svém oboru.
  • Pokud začínáte podnikat jako freeelancing musíte začít pracovat na své značce, což není úplně jednoduché a trvá to spoustu let, než vaši značku začnou lidé brát jako ekvivalent pro kvalitu. Franšíza tento problém již nemá neboť toto už někdo vybudoval za vás.

 

 

Pojďme se společně sejít a probrat všechny výhody franšízingu s naší společností. Vše vám samozřejmně do svých článků neporzradím neboť bychom si neměli o čem dál povídat a bylo by to jen o podpisu smlouvy. smiley

 

 

 

 

 

 

 

 

Janka Adámková
Mobil: 777 769 584
E-mail: jana.adamkova@dhreality.cz

 

Duna House s. r. o.

Michelská 3000/60

Praha 4

140 00

  • Know-how, které jiní získají za léta dřiny, získáte na samém startu vašeho podnikání. Navíc máte k dispozici mentora v podobě franchisora, který vám vždy ochotně podá pomocnou ruku, pomůže vám se zaškolením zaměstnanců atd.
  • Úspory z rozsahu jsou také nedilnou součastí pro franšízanta. Neboť, když podnikáte na volné noze nedostanete se na slevy, které dostavají velké společnosti. Ušetříte tak i několik milionů korun za rok.
  • K našemu podnikání neodmyslitelně patří i hypoteční úvěry. Máme na to oddělení, které se o naše klienty stará i po tété strance. Pro naše frašízanty je to další příjem v jejich podnikání a kompletní servis pro klenty. Klienti tak mají kvalitní servis se všm šudy.

 


Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Autor

Napsal:

Pomohl Vám tento článek?
Sdílejte to s přáteli


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Široká nabídka bytů, skvělá dostupnost kanceláře. Doporučuji (reference k makléřce Ladislava Felbingerová)

— T.V., Praha