For sale flat, Týn nad Vltavou, Okres České Budějovice

Reference number LK147161
2 490 000 Kč
Floorspace:
73 m2
Condition:
Very good
Number of rooms:
3 room
Floor:
4. floor
Structure:
Panel
Heating:
Remote central heating
Find it on the map

Property data

Nabídka
Aktivní
Type of assignment
For sale
Type of property
Flat
Settlement
Obec Týn nad Vltavou
Address
No data
Floor
4
Balcony
Yes
Size
73 m2
Rooms
3
Condition of property
Very good
Outside condition
Very good
Inside condition
Very good
Property structure
Panel
Energetická náročnost
G
Heating
Remote central heating
Brightness
Excelent
Elevator
Ye
View
Garden

Description

Představuji Vám k prodeji moderní, slunný byt, s dispozicí 3+1 s balkonem, v klidné lokalitě Týn nad Vltavou - sídliště Hlinecká. Byt v družstevním vlastnictví, se splacenou anuitou, nyní bez možnosti převodu do osobního vlastnictví.

Jedná se o byt ve velmi dobrém stavu, ve 4.podlaží udržovaného panelového domu s výtahem, o dispozici 3+1 (68 m2) s balkonem (3,5 m2). K bytu náleží sklep (2 m2).

Byt má nové vnitřní omítky, vinylové podlahy v obytných částech a dlažby v koupelně a WC, plastová okna, původní kuchyňskou sestavu včetně spotřebičů. Vybavení bytu může být součástí prodeje po dohodě.

Dům je původně z roku cca 1980, ale prošel revitalizací ve dvou fázích od roku 2014.

Dům je panelový, má celkem 5 podlaží. Od roku 2014 byl v rámci revitalizace nově zateplen, nový výtah, nové vnitřní omítky a vnitřní rozvody médií. Celkově se jedná o velmi pěknou a udržovanou nemovitost s velmi dobře hospodařícím Bytovým družstvem Hlinecká.

Dům se nachází v okrajové části sídliště Hlinecká, je oddělen od ruchu města bohatou zelení s krásným výhledem do přírody. Díky své poloze zaručuje hlukovou pohodu uvnitř domu, ale i výbornou dostupnost veřejné dopravy a občanskou vybavenost dostupnou několik minut pěší chůzí. Týn nad Vltavou a zejména dům v této části nabízí kompletní občanskou vybavenost, mateřskou školu a základní školu v místě při komfortu klidné lokality. V blízkosti domu je zastávka autobusu s přímým spojením do Českých Budějovic. Lokalita nabízí množství parků a zeleně k procházkám v místě domu, v dojezdové vzdálenosti množství sportovišť, obchodní centrum, velké množství restaurací i blízkou polikliniku a jako zajímavost otáčivé hlediště v místním lesoparku, blízký zámek Hluboká nad Vltavou se Zoologickou zahradou

V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Velmi doporučuji osobní prohlídku, při které Vás rád osobně provedu.

Doporučuji.

Near points

Property loan

Estimated monthly dept payment
9 018 Kč / month 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!