7 v‎‎ýhod exkluzivního zastoupení

 

1S námi šetříte čas, energii a peníze!

Pracujete, staráte se o rodinu, domácnost a rozhodli jste se, že prodáte svoji nemovitost? Záhy jste zjistili, že se z Vás stal realitní makléř?! Zvedáte telefony, odpovídáte opakovaně na dotazy neznámým lidem a nemáte nejmenší tušení, s kým se při prohlídce setkáte. Práci realitního makléře můžete pověsit na hřebík.

2Top online marketing

Zajistíme profesionální inzerci Vaší nemovitosti. Nabídky nemovitostí Duna House se zobrazují na přibližně 60 nejnavštěvovanějších vyhledávačích realit. V rámci balíčku exkluzivního zastoupení bude Vaše nabídka topována tak, aby se co nejčastěji umísťovala na předních příčkách vyhledávání. Spolupracujeme se zahraničními portály, takže Vaši nemovitost můžeme poslat do celého světa. Díky databázi na našich stránkách a zobrazení v sekci Nejlepší nemovitosti se o prodeji nemovitosti dozví tisíce návštěvníků našeho webu.

 

Díky kvalitnímu marketingu bude Vaše nabídka vidět a prodej se urychlí!

 

3Statistiky

Co by byl obchod bez statistik! Díky informacím, které získáváme z portálů, víme, jak je Vaše nemovitost populární mezi klienty. A pokud není, můžeme podle toho rychle a efektivně jednat. Takže se z Vaší nemovitosti nestane tzv. ležák, kterého nikdo nebude chtít.

 

4Profesionální reklamní balíček

Vaši nemovitost nafotí zkušený fotograf. Makléř zajistí kvalitně provedený půdorys. A na závěr vytvoříme videoprohlídku Vaši nemovitosti, která se bude zobrazovat zájemcům na online vyhledávačích.

 

5Okamžitá komunikace se zájemci

Využíváme direct mailing na denní bázi, aby motivovaní zájemci o Vaší nemovitosti věděli okamžitě. Jsme denně v kontaktu se stovkami nových zájemců, kteří hledají nemovitost na prodej. Naši makléři mají kontakty na investory, kteří jsou připraveni při rychlém jednání složit do úschovního účtu okamžitě kupní cenu.

 

6Poplatky zdarma

Balíček nadstandardních služeb Duna House zahrnuje uhrazení notářského ověření podpisů a zaplacení poplatků za zápis do katastru nemovitostí při převodu na nového vlastníka! Právní oddělení je Vám během procesu prodeje k dispozici zdarma

 

7VIP klientský servis

O své klienty se staráme od začátku do konce. Naši spolupráci nastavíme dle Vašich požadavků! Dobu trvání exkluzivní smouvy můžeme nastavit dle Vašich potřeb. Pravidelně na týdenní bázi informujeme své klienty o stavu prodeje. Dohodneme prohlídky bytu pouze s vážnými zájemci a najdeme kupujícího. Povedeme jednání o ceně a provedeme Vás administrativním procesem uzavření kupní smlouvy a převodu nemovitosti. Kdykoliv v průběhu prodeje se na nás můžete obrátit. 

 

Dotahujeme věci do konce!
 


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Kvalitní jednání se zákazníky. Byl jsem celkově spokojen. Doporučuji (reference k makléřce Iveta Palacká)

— Vladimír Stibor, Doubravčice