O nás

Duna House Česká republika je součástí mezinárodního holdingu s realitami Duna House Group. Zkušenosti s realitami získáváme od roku 1989 a díky odpovědnému a etickému přístupu ke klientům jsme se stali členy Realitní Komory ČR. Našimi partnery v mezinárodní síti jsou největší maďarská realitní společnost Duna HouseSmart Ingatlan a největší polská realitní společnost Metro House.

Stovky poboček ve střední Evropě a tisíce aktivních makléřů jsou důkazem úspěchu a kvality realitních služeb Duna House Group.

Potřebám klienta je věnována maximální pozornost. V naší společnosti pružně reagujeme na vzrůstající nároky trhu, a tak u nás klienti nakoupí vše na jednom místě - One Stop Shop. Prodáváte, kupujete nebo pronajímáte? V Duna House Vám poskytneme vše od výběru nemovitosti po hypoteční a odborné právní služby.

 

Příběh české Duna House

Naše kořeny jsou v Maďarsku. Na český trh jsme vstoupili na podzim roku 2010 s elánem a nadšením. Byl to významný milník mezinárodní expanze společnosti Duna House. Know-how mezinárodního holdingu jsme úspěšně přenesli na české prostředí. Práce malého týmu jen pěti lidí nakonec přivedla do DH zástupy klientů. Dnes v našem sídle na Praze 4 v Michelské ulici ob‎‎‎‎‎‎ýváme již 3 patra a našim klientům je k dispozici kolem 50 makléřů a manažerů, finanční poradci i zkušená advokátka se zaměřením na reality se svým týmem kolegů. 

 

Držíme se našeho osvědčeného modelu a snažíme se s ohledem na potřeby svých klientů budovat komplexní nabídku služeb se zaměřením na finanční a právní servis. Velkým pomocníkem je nám unikátní databáze nemovitostí, která umožňuje sofistikované párování nabídky a poptávky a mnoho dalších užitečných funkcí.

 

Dáváme si záležet, abychom se o zákazníka postarali od prvního kontaktu a provedli ho pohodlně celým procesem prodeje, koupě či pronájmu až k úspěšnému uzavření obchodu. Naši makléři se řídí přísným etickým kodexem. A samotná společnost byla založena s myšlenkou vytvořit udržitelný byznys, který dělá víc než jen realitní transakce, ale který udává kurz a nasazuje laťku pro všechny hráče moderního českého realitního trhu.

 

"Založit společnost znamená mít šanci něco změnit. My v Duna House měníme realitní byznys k lepšímu tím, že každý obchod dotahujeme pečlivě do konce. Jsme odpovědná firma. Ve vztahu ke klientům, dodavatelům služeb, kolegům i úřadům jednáme férově a otevřeně. DH chce být vlajkovou lodí českého realitního trhu." CEO Duna House Česká republika, Nir Bitkover

 

Pokud jste s námi byli spokojeni, líbí se Vám naše práce a zajímá Vás, co je v DH nového: doporučte nás sv‎‎‎‎ým známým, nebo nás ohodnoťte na Facebooku. Chcete s námi pracovat, nebo Vás zajímají novinky ze světa realit: přidejte si nás na LinkedIn.

 


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Kvalitní jednání se zákazníky. Byl jsem celkově spokojen. Doporučuji (reference k makléřce Iveta Palacká)

— Vladimír Stibor, Doubravčice