Kupte si nemovitost s Duna House a začněte bydlet

Dobře víme, že nákup nemovitosti je zásadním životním rozhodnutím. Na cestě k novému domovu je řada překážek a úskalí - zdlouhavé vyhledávání nabídek, právní komplikace, hypotéky, stěhovaní a mnoho dalšího.

 

Naším cílem je Vám maximálně usnadnit proces v‎‎‎ýběru a rozhodování a rovněž zajistit, aby vše proběhlo korektně. Společnost Duna House má více než 20 let (od 1998) zkušeností na trhu s realitami.  Makléři Duna House disponují rozsáhlou databází nabídek bytů, domů i pozemků a dle Vašich požadavků najdou Váš nový‎‎‎‎‎ domov. Váš osobní makléř Vás pak provede cel‎‎ým procesem koupě - od první prohlídky po uzavření obchodu.

S námi šetříte čas

S nesmyslným běháním po bytech a dalších nemovitostech je konec. Čas jsou peníze. Naši makléři s Vámi spolupracují dlouhodobě a kontaktují Vás hned, když se objeví odpovídající nabídka. Nabídku obdržíte ihned e-mailem včetně těch, které nemohou být zveřejňovány na webových stránkách. V pohodlí Vašeho domova nebo přímo u nás v kanceláři si pak nabídku můžete v klidu prostudovat. V případě zájmu Vám následně makléř předá bližší informace o objektu, půdorys bytu, fotky, a další nezbytné informace.

 

Viděli jste nemovitost, líbí se Vám, a nevíte co dál?

Rezervační smlouva, kupní smlouva, převod nemovitosti - všechno jedna španělská vesnice. Nechte to na nás. Realitní kancelář Duna House Vám chce zajistit naprost‎‎‎‎‎‎‎ý komfort při výběru a nákupu nemovitosti, proto Vám nabízí řadu nadstandardních služeb.

  • Služby finančního poradce
  • Odborné rady firemního právníka
  • Advokátní úschovu finančních prostředků
  • Právní dohled nad platbou daně z nemovitosti

Najděte si bydlení s Duna House!

Vaše koupě krok za krokem

Otázky a odpovědi

 

Novinky z Duna House a ze světa realit můžete sledovat na LinkedIn a Facebook.


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Osobní vstřícné jednání a servis. Líbila se mi práce a přístup k věci makléřky Věry Svobodové a advokátky Noemi Ilczyszynové. Vřele doporučuji.

— L. Pavlíček, Praha