Hledáte pronájem?

Trh s pronájmy nemovitostí se velmi rychle mění – byt z inzerce nemusí b‎ýt další týden k dispozici, některé byty jsou pronajmuty během několika dní. Obíhání nemovitostí se často počítá na měsíce a nemovitost ne vždy odpovídá představám klienta.

 

Makléři Duna House mají k dispozici několikrát denně aktualizované nabídky nemovitostí. S nabídkou odpovídající Vašim požadavkům Vás tak propojí okamžitě. Šetříte čas, šetříte peníze!

  • Prohlídkový  den

Před prohlídkou Vám makléř poskytne všechny údaje o objektu - půdorys bytu, fotky a další nezbytné informace. Naši makléři postupují rychle a efektivně. Sjednají schůzku s majitelem, nebo na základě Vašich preferencí rovnou sjednají několik prohlídek různých bytů za sebou v jednom dni.

  • Specifické požadavky

Máte náročnější kritéria výběru? Bezbariérový ‎přístup, ubytování domácích mazlíčků, odhlučněné prostory? V Duna House vyhledáme odpovídající nabídku, vyřešíme administrativu a s firemním právníkem zapracujeme Vaše speciální požadavky do nájemní smlouvy.

  • Korektnost

S námi to dotáhnete do konce! O pronájmu jednáme vždy pouze s majitelem nebo oficiálně pověřenou osobou. Naše právní oddělení zajistí vypracování nájemní smlouvy, ve které ošetříme veškerá Vaše práva a požadavky. Zajistíme rezervaci bytu, předání depositu, můžeme být přítomni i u převzetí bytu.

 

Otázky a odpovědi                                                               3 kroky k pronájmu

Novinky z Duna House a ze světa realit můžete sledovat na LinkedIn a Facebook.


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Kvalitní jednání se zákazníky. Byl jsem celkově spokojen. Doporučuji (reference k makléřce Iveta Palacká)

— Vladimír Stibor, Doubravčice