3 kroky k pronájmu

1Nastavení parametrů

Ideálně při osobním setkání v kanceláři Duna House Vás vyzpovídáme a identifikujeme Vaše požadavky. Uděláme Vám malý exkurz do aktuální situace realitního trhu a srovnáme Vaše představy s nabídkou. Nemáte jasno? – Nevadí. Profesionálně vyškolení makléři Duna House Vám pomohou ujasnit si představu o novém bydlení.

2Prohlídka nemovitosti

Makléř Duna House Vám najde byt odpovídající ceny, dispozice a lokality. Před prohlídkou Vám poskytneme maximum informací o nemovitosti včetně fotografií.  Jsme profesionálové a chráníme naše klienty, proto před prohlídkou podepíšete Prohlášení o prohlídce. Makléř Duna House pro Vás sjedná schůzku, povede celou prohlídku a zodpoví všechny Vaše otázky. 

Nelíbí? – Nevadí. Možná jste si právě lépe ujasnili představu o Vašem vysněném bydlení a makléř Duna House nyní lépe rozumí Vašim potřebám. Podle nových parametrů Vám vyhledá odpovídající nemovitosti a klidně sjedná více prohlídek v jeden den.

3Rezervace bytu a nájemní smlouva

Jak se rozhodnete, vše běží jako na drátku! Nájemce skládá rezervaci – provizi, dále deposit - obvykle ve výši jednoho až dvou měsíčních nájmů. Duna House také může vypracovat nájemní smlouvu, kterou podepíšete v naší realitní kanceláři.

 

 


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Hladký obchod a asistence během procesu koupě. Příjemný přístup. Doporučuji (reference k makléřce Janetta Čekalová)

— K.R., Praha