Krok za krokem

1Stanovení parametrů vyhledávání

Nemáte jasno? Nevadí, nechte si poradit. Naši makléři s Vámi projdou databázi nabídek a na jejich základě si jasně definujete své požadavky. Chcete kupovanou nemovitost financovat úvěrem? Poskytneme Vám bezplatné hypoteční poradenství. Společně s naším úvěrovým specialistou projdete Vaše možnosti – je dobré určit limitní cenu nemovitosti, se kterou budeme počítat při hledání. 

 

2Prohlídka nemovitosti

Máme ho! Všechny parametry sedí, a tak Vám dohodneme schůzku s majitelem. Předem Vám poskytneme veškeré informace - fotky, půdorys, stav nemovitosti. Seznámíme Vás podrobně i s technickými aspekty nemovitosti - uděláte si přesný obrázek, zda Vás byt zaujal natolik, abyste investovali čas do osobní návštěvy. Před samotnou prohlídkou budete požádáni o podepsání Prohlášení o prohlídce – zakládáme na profesionálním přístupu, chceme zaručit co největší bezpečnost pro naše klienty. Pro Vás to znamená pouze to, že pokud budete mít zájem o nemovitost, kterou jsme pro Vás našli, uskutečníte koupi přes společnost Duna House. Majitel nemovitosti má zase přehled, koho pustil do soukromí svého bytu. Promluvte si s makléřem, i když se Vám navštívená nemovitost nelíbila, bude pak lépe rozumět Vašim požadavkům a můžete hledat dál.

 

3Uzavření obchodu

Výborně! Váš realitní makléř našel nemovitost, která splnila Vaše představy o ideálním bydlení. Nyní můžete podepsat rezervační smlouvu, tj. smlouvu o budoucí kupní smlouvě. V tuto chvíli je potřeba složit rezervační zálohu. Následně podepíšete kupní smlouvu. K veškerým právním úkonům spojeným s převodem nemovitosti můžete využít služeb našeho právního oddělení. Pokud budete financovat koupi půjčkou či úvěrem, obraťte se na naše finanční poradce, kteří Vám zdarma pomohou vybrat a zažádat o vhodný hypoteční produkt. Našim kupujícím také nabízíme advokátní úschovu finančních prostředků zcela zdarma! Po úspěšném sepsání kupní smlouvy a převodu finančních prostředků ve prospěch kupujícího jste zapsán v katastru nemovitostí jako nový majitel.

 

Nejste v tom sami, nechte si pomoc od odborníků, kteří v tom umí chodit a nenechají Vás tápat ve tmě! Poradíme  a pomůžeme Vám.

 

 


Máte otázku? Prosím, kontaktujte nás!

Pomohl Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli!


Zaslat článek emailem

Pomohl Vám tento článek?
Sdílet s přáteli!


Zaslat článek emailem

Klienti o nás říkají

Paní makléřka Janetta Čekalová zcela změnila mé negativní mínění ohledně spolupráce s realitními kancelářemi. Velmi milé jednání, vystupování a vstřícnost. Doporučuji.

— M. Třešňáková, Praha