Prodej domu, Švermova, Čerčany

Referenční číslo HZ141627
4 680 000 Kč
Obytná plocha:
130 m2
Stav:
Před rekonstrukcí
Počet pokojů:
4 pokoj
Stav nemovitosti:
Před rekonstrukcí
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Čerčany
Adresa
Švermova
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
130 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Před rekonstrukcí
Stav venku
Před rekonstrukcí
Velikost pozemku
776 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Velmi dobré
Pohled
Žádná data

Popis

Dům určený k celkové rekonstrukci, o dispozici 4+1 se sklepem, garáží, kůlnou a velkou zahradou se nachází v klidné části obce Čerčany, ležící 20 minut od Prahy, v okrese Benešov. Celková podlahová plocha domu 130 m2 sestává ze dvou podlaží.
V prvním podlaží se nachází vstupní předsíň, chodba se vstupem do sklepa a schodištěm do horního patra, průchozí kuchyně se vstupem do obývacího pokoje, ložnice a koupelny. Z ložnice se vstupuje do koupelny. Z obývacího pokoje je vstup na terasu, která sousedí se zahradou sousedního domu. Současná dispozice však nabízí spoustu jiných řešení.
V druhém podlaží se pak nachází chodba a dva pokoje. Nad druhým podlažím je také půda, která lze využít jako úložný prostor.

V současném stavu je dům neobyvatelný a je určen k celkové rekonstrukci. Topení je řešeno kotlem na tuhá paliva a prostorný sklep slouží jako skladiště uhlí. Nabízí se zde však spousta modernějších druhů vytápění a sklep by tak mohl mít jiné využití.

Vedle domu se nachází garáž o velikosti 21 m2 a kůlna o velikosti 41 m2, ve které se nachází 3 jednotlivé místnosti. Kůlna se dá využít jako skladiště, dílna, pro chov zvířat nebo třeba přestavba na dům pro hosty apod.

Celková plocha pozemku je 776 m2 a nachází se na něm zahrada se vzrostlými stromy. V současnosti je zahrada dost zanedbaná a zarostlá, má však obrovský potenciál a velké množství využití.

Čerčany mají výbornou dopravní dostupnost do Prahy. Jezdí zde přímý vlak, kterým se dostanete cca za 50 minut do Prahy na Hlavní nádraží nebo za 9 minut do Benešova. Vlaková stanice se nachází 470 m od domu, tedy asi 5 minut pěšky. Autem se pak dostanete za 10 minut na dálnici D1, 20 minut do Obchodní zóny Čestlice 25 minut na stanici Metra - Chodov. Za 15 minut se pak dostanete autem do Benešova.

Obec leží na břehu řeky Sázavy a je zde veškerá občanská vybavenost. Nachází se zde MŠ, ZŠ, ZUŠ, pošta, lékařské ordinace, lékárna, Tesco, potraviny, restaurace a spousta dalšího. Nabízí se zde také mnoho využití volného času - tělocvična, kemp, půjčovna lodí a spousta dalších aktivit v okolní přírodě.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Dům je vhodný pro všechny, kteří hledají dům k rekonstrukci s velkou zahradou v dobré dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Doporučuji prohlídku nemovitosti a jejího okolí.

Energetický štítek budovy není momentálně k dispozici proto uvádíme energetickou náročnost třídy G.

V okolí se nachází

Bankomat: era-Poštovní spořitelna (421 m)
Pošta: Pošta (421 m)
Lékárna: Lékárna Horní Benešov (172 m)
Sport: Tělocvična TJ Slavoj (831 m)
Kino: Čerčany (309 m)
Restaurace: Café restaurace Alexandra (130 m)
Kavárna: Kavárna U Dobrého Pastýře (621 m)
Školka: Mateřská škola Čerčany (243 m)
Škola: Základní škola Čerčany (499 m)
Knihovna: Čerčany (466 m)
Obchod: Tesco (473 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
16 949 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!