Prodej domu, U Studánky, Kralupy nad Vltavou

Referenční číslo HZ141799
2 100 000 Kč
Obytná plocha:
14 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
2 pokoj
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Budova:
Smíšená
Vytápění:
Lokální na tuhá paliva
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Kralupy nad Vltavou
Adresa
U Studánky
Druh domu
Chata
Velikost
14 m2
Pokoje
2
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Velikost pozemku
424 m2
Budova
Smíšená
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
1
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální na tuhá paliva
Světelné podmínky
Velmi dobré
Pohled
Žádná data

Popis

Nabízím k prodeji krásnou zrekonstruovanou chatku v zahrádkářské kolonii 2+1 14 m2 + koupelna s WC (stojí samostatně) + zastřešená terasa + sklep, pozemek 424 m2, v obci Mikovice, Kralupy nad Vltavou.

Při v stupu do chatky vejdete do předsíňky. Po pravé ruce je umístěný 1 pokoj, kde je momentálně rozkládací sedačka a stolek. Průchodem z chodby dále se dostanete do kuchyně. Samostatným vchodem z kuchyně projdete do ložnice s palandou pro 2 děti (či dospělé) a s postelí. V kuchyni je pak vstup podlahou do sklepa. Po schodech z chatky vejdete na prostornou zastřešenou terasu s posezením. Kolem posezení dojdete k místu, kde je umístěno WC se sprchovým koutem. Parkování v zahradě. Vytápění je zajištěno lokálně na pevná paliva, voda napojena na místní vodovodní řád. Odpad je řešen biologicky na pozemku. Nad koupelnou s WC jsou umístěny 2 solární panely pro výrobu elektřiny. Pro umístění TV a bojleru pro ohřev vody se doporučuje ještě minimálně 1 solární panel. Panely se mohou instalovat i na střechu chatky. Na zahradě jsou mladé ovocné stromky a je zde zabudovaná samostatná sprcha. Celá chatka je zděná a postupně zrekonstruována v posledním roce.

Mikovice jsou krásné místo v chatové oblasti pro odpočinek v blízkosti Prahy s možností rybaření, cykloturistiku a vycházky po okolí. Chatařská oblast je velice přátelská. Chatka je umístěna na kraji kolonie s krásným výhledem do zeleného okolí. Veškerá občanská vybavenost je v Kralupech nad Vltavou. Snadná dostupnost na dálnici a do Prahy s dojezdem cca 20 minut.

Vřele doporučuji prohlídku
Možnost financování hypotékou

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
7 605 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!