Prodej domu, Nad Mostem, Kněževes

Referenční číslo HZ141944
21 490 000 Kč
Obytná plocha:
317 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
9 pokoj
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Kněževes
Adresa
Nad Mostem
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
317 m2
Pokoje
9
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Velikost pozemku
655 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální plynové
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Exkluzivně nabízíme prodej netradiční, rozsáhlé nemovitosti v obci Kněževes u Prahy, která se nachází nedaleko Prahy 6, pět minut od ruzyňského letiště.

Jedná se o dva rodinné domy o aktuálních dispozicích 5+1 a 3+1+půda o celkové podlahové ploše 317 m2 s možností rozdělení na 4 bytové jednotky a využití půdy pro další vestavbu. Nedílnou součástí je, na tuto lokalitu, nemalá zahrada se vzrostlými stromy, jezírkem, zavlažováním, studnou, posezením a krbem. Před domy se nachází dvůr s parkovacími místy.

Velmi vhodné jako multigenerační dům pro velkou rodinu, sídlo firmy nebo investiční nemovitost na pronájem. V okolí (do 10 minut jízdy) se nachází společnosti Amazon, Letiště Ruzyně a spousta dalších velkých logistických firem.

Přední dům s bílou fasádou o dispozici 3+1 byl vystavěn v roce 1924. Poslední přístavba proběhla v roce 1981. Jedná se o částečně podsklepený přízemní dům se sedlovou, různě sklonitou, střechou, s dřevěným krovem a původní krytinou z keramických tašek. V domě proběhly dílčí rekonstrukce – výměna oken za dřevěná eurookna s protihlukovou úpravou, podlahy, výmalba, zateplení domu polystyrenem tl.10 cm s fasádní omítkou.
Jsou zde 3 průchozí pokoje, kuchyně a 3 sklepní místnosti a nedokončená místnost v podkroví. Nad domem se nachází prostorný půdní prostor s možností přestavby na podkrovní byt(y).

Zadní dům se žlutou fasádou o dispozici 5+1 byl kolaudován v roce 2009. Jedná se o zděný přízemní dům s obytným podkrovím pod sedlovou střechou se dvěma vikýři a balkonem orientovaným do zahrady. V přízemí se nachází koupelna s WC, kuchyně, pokoj a průchozí obývací pokoj s krbovými kamny. V kuchyni a obývacím pokoji se nachází francouzská okna se vstupem do zahrady. V podkroví se nachází 3 velké pokoje s částečně šikmým stropem, komora, koupelna s WC a obytná půda. V roce 2020 prošel kompletní rekonstrukcí včetně zateplení po 10 letech provozu.
Oba domy jsou propojené vstupní chodbou, kde se aktuálně nachází jediný vstup s možností vybudovat vstupy jiné - například do jednotlivých bytových jednotek v případě rozdělení dispozic domů.

Je zde výborná dopravní dostupnost. Necelý 200 m se nachází nejbližší autobusová zastávka Pražské integrované dopravy. Pražské metro v dosahu 10 minut. V obci je kompletní vybavenost – od obchodu, lékaře, školky, školy, přes restaurace, sportoviště, dětská hřiště po cyklostezky a množství zeleně a vodních ploch.

Ulice, ve které se nemovitost nachází je slepá, neprůjezdná, automobilový provoz je zde minimální.

Přesto, že se nemovitost nachází u letiště, není zde slyšet hluk letadel. Nemovitost se totiž nachází pod úrovní letiště a zahrada se nachází za domy. Je zde tedy klid.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit, a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Více informací na vyžádání. Doporučuji prohlídku. Energetický štítek budovy není momentálně k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost třídy G.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: Česká spořitelna (1333 m)
Pošta: Pošta (1333 m)
Lékárna: Na letiště (1333 m)
Odpočinek: Garden park Jeneč (4365 m)
Sport: Sportoviště (289 m)
Divadlo: Sokolovna Hostivice (4054 m)
Kino: Cinema Time (1478 m)
Restaurace: Pilsner Urquell Original Restaurant (1126 m)
Kavárna: Caffe Culto (1277 m)
Školka: Mateřská škola Tuchoměřice (2257 m)
Škola: Základní škola Středokluky (2264 m)
Knihovna: Knihovna (2398 m)
Obchod: Billa (1432 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
77 829 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!