Prodej domu, Předotice, Okres Písek

Referenční číslo HZ142420
4 970 000 Kč
Obytná plocha:
120 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
2 pokoj
Stav nemovitosti:
Dobrý
Budova:
Kamenná
Vytápění:
Lokální na tuhá paliva
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Předotice
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
120 m2
Pokoje
2
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Velikost pozemku
2000 m2
Budova
Kamenná
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
1
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální na tuhá paliva
Světelné podmínky
Velmi dobré
Pohled
Žádná data

Popis

Dovolujeme si nabídnout ke koupi rodinný dům v obci Kožlí u Čížové. Obytnou část tvoří bytová jednotka o dispozici 2+1, kterou tvoří prostorná předsíň se vstupem do chodby se vstupy do jednotlivých pokojů, ložnice, koupelna s vanou, samostatné WC, kumbál, kuchyň a obývací pokoj. Díky stodolám a technické místnosti napojené přímo na dům, je možné přestavět prostor na další obytné místnosti. Stejně tak je možné ještě využít půdu, díky zpevněným stropům v obytné části. Topení je zde řešeno kotlem na tuhá paliva, s rozvodem radiátorů do jednotlivých místností. Elektřina je v domě vedena v mědi, vyjma ložnice. Dům je napojen na septik s přepadem. Dále je dům napojen na obecní vodovod s možností využití vlastní studny na zahradě s pitnou vodou. Dům stojí na pozemku o velikosti 584m2, na který navazuje zahrada o velikosti 1610m2. Na zahradu vede vstup ze dvora domu, zároveň samostatná vrata přímo z obecní cesty.

Dům je vhodný k trvalému bydlení i jako rekreační chalupa a nabízí úžasný klid. Nachází se na samém konci obce. Kožlí u Čížové je malá vesnice, část obce Předotice v okrese Písek. Nachází se asi 2,5 km na západ od Předotic. Je zde evidováno 49 adres. Veškerou občanskou vybavenost naleznete v okolních obcích a nedalekém Písku, kam pravidelně jezdí autobus. Nájezd na dálnici je zhruba 4 km od obce, nabízí tak příjemné spojení například do Prahy. Díky brzké dostavbě dálnice D4 bude spojení ještě rychlejší.

Velmi doporučujeme prohlídku. Dům je možné financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ochotně pomůžeme zařídit s těmi nejlepšími podmínkami na trhu. Těšíme se na shledání.

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
18 000 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!