Prodej domu, Na Sádkách, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Referenční číslo HZ145134
10 349 000 Kč
Obytná plocha:
160 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
4 pokoj
Stav nemovitosti:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Adresa
Na Sádkách
Druh domu
Řadová zástavba
Velikost
160 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Velikost pozemku
292 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální plynové
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Nově v nabídce dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 4+1 a výměře 160 m2 nacházející se na okraji města Brandýs nad Labem, v ulici Na Sádkách. Jedná se o krajní dům řadové zástavby. Kromě dvou obytných podlaží nabízí dům také rozměrné sklepní prostory včetně garáže na jedno vozidlo. Ke stavbě patří také předzahrádka 42 m2 a zahrada za domem 160 m2.

Dům je vhodný jak k bydlení, tak k rekonstrukci. Nabízí skvělé dispoziční řešení. Na prvním podlaží se nachází vstupní hala, chodba, samostatná kuchyně, velký obývací pokoj o ploše 30,8 m2 s okny orientovanými na jih do zahrady, následně také koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V prostoru mezi toaletou a koupelnou se za závěsem nachází bojler. Z chodby vedou schody do sklepního prostoru i do prvního patra.

Vydáme-li se po schodech nahoru, v prvním patře nalezneme 3 pokoje. Ten největší z nich o výměře 27,5 m2 je orientován na jižní stranu a má svůj vlastní balkon. Menší pokoje na druhé straně nabízí výměry 8,4 m2 a 12,2 m2, mají sdílený balkon a jsou orientovány na severní stranu. Na patře nechybí také samostatná toaleta a koupelna s vanou.

Na nejnižším podlaží najdeme několik místností, které mohou sloužit jako garáž, dílna, sklad či sklep. Nachází se zde také nový kondenzační plynový kotel, který slouží jako hlavní zdroj vytápění budovy.

Na zahradu je možno vstoupit brankou z ulice nebo dveřmi ze sklepa. Je také možné přistavit schůdky ke dveřím z obývacího pokoje. Zahrada za domem nabízí 160 m2 prostoru a je orientována na jih. K dispozici je zde venkovní krb, který může být používán i jako udírna.

Jedná se o velmi příjemnou lokalitu na okraji obce. Nabízí skvělou dopravní dostupnost autem (do Letňan 15 minut, do centra Prahy okolo 30 minut) i autobusem - autobusová zastávka "Vrábí" se nachází cca 8 minut chůze od domu a jezdí odtud přímé autobusové spojení do Prahy na Letňany, Vysočanskou i Černý Most.

Brandýs nad Labem nabízí kompletní občanskou vybavenost od mateřských i základních škol přes různé obchody až po dětská hřiště či park v rámci zámecké zahrady. Za procházku stojí také Hrušovský rybník, který se od domu nachází cca 5 minut chůze.

Průkaz energetické náročnosti budovy není v tuto chvíli k dispozici, tudíž nyní podle zákona uvádíme třídu "G". Jakmile bude dodán, informaci aktualizujeme.

Na nemovitost je možné čerpat hypoteční úvěr. S jeho vyřízením za co možná nejlepších podmínek vám rád pomůže náš hypoteční expert.

Určitě doporučuji!

V okolí se nachází

Bankomat: Air Bank (623 m)
Sport: TJ Svornost Brazdim (4316 m)
Divadlo: Kino Brandýs nad Labem (941 m)
Kino: Egzyl (941 m)
Restaurace: Hostinec U Wernerů (4055 m)
Škola: Základní škola Brázdim (3962 m)
Knihovna: Knihovna Eduarda Petišky (1127 m)
Obchod: PENNY (718 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
37 480 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!