Prodej domu, Černé Voděrady, Okres Praha-východ

Referenční číslo HZ145152
9 225 000 Kč
Obytná plocha:
207 m2
Stav:
Novostavba
Počet pokojů:
5 pokoj
Stav nemovitosti:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Černé Voděrady
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
207 m2
Pokoje
5
Stav nemovitosti
Novostavba
Stav venku
Novostavba
Velikost pozemku
376 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
B
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Obnovujeme nabídku ojedinělého projektu novostavby tři rodinných domů v obci Černé Voděrdy. Tento ojedinělý projekt nabízíme v přímé spolupráci s Developerskou firmou. Projekt je svým umístěním a koncepcí naprosto unikátní. Trojdomek se zahradami a vlastním parkováním je navržen na výjimečném pozemku v klidné části obce s krásným výhledem do údolí. Dům A, Dům B, Dům C nabízí podlahovou plochu od 145 m2 až po 207 m2 dispozičně (5+kk) rozprostřenou do dvou podlaží. Dům "A" o dvou nadzemních podlažích má celkovou užitkovou plochu 207m2, zahradu 150m2 a vlastní parkovací stání. Objekt má dispozicí 5+kk a je koncipovaný tak, že přízemí tvoří pobytovou denní část domů, zatímco patro tvoří klidovou zónu. Do domu se dostanete vstupní chodbou se schodištěm vedoucí do patra. Obývací pokoj, velkoryse navržená kuchyň s jídelnou navazující na venkovní terasu, pracovna anebo pokoj pro hosté, šatní komora, skladové prostory a příslušenství, jsou místností, které najdete v přízemí domu. Kromě prostorné koupelny je zde rovněž oddělené WC. Na patře najdeme ložnicí, dva dětské pokoje, horní koupelnu a terasu přístupnou z ložnice a z jednoho z dětských pokojů.
Koncové domy mají cenu 10 260 000,- Kč, prostřední má cenu 9 225 000,- Kč.
Obec Černé Voděrady obklopuje CHKO Voděradské bučiny, necelých 700ha lesa, rybníků a potoků, má velmi dobrou dostupnost do Prahy a taky ke kompletní občanské vybavenosti v nedalekých Říčanech a Kostelci nad Černými Lesy.
Pojďte se domluvit na tom, jak bude vypadat váš vysněný domov. Jsme připraveni vám případně pomoci s vyřízením hypotečního financování. Těším se na vás.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
33 410 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!