Prodej domu, Plzeňská, Chbany

Referenční číslo HZ145773
3 450 000 Kč
Obytná plocha:
95 m2
Stav:
Obyvatelný
Počet pokojů:
4 pokoj
Stav nemovitosti:
Obyvatelný
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Lokální na tuhá paliva
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Chbany
Adresa
Plzeňská
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
95 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Obyvatelný
Stav venku
Velmi dobrý
Velikost pozemku
1262 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální na tuhá paliva
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Samostatný rodinný dům 4 + 1 s užitnou plochou 95 m2 stojí na krásném rovném pozemku o rozloze 1262 m2. Je částečně podsklepený.

V roce 2018 proběhly zásadní rekonstrukce domu, při kterých byl dům uveden do současné podoby, zejména se jednalo o obnovu těchto konstrukčních prvků: střešní krytina - celková, vnější omítky - celková, zateplení pláště - celková, okna - celková, dále pak částečné vnitřní rekonstrukce.

Základy RD tvoří betonové pasy, konstrukce objektu je cihlová, tloušťka stěn je cca do 45 cm a stropy jsou dřevěné trámové. Střecha je sedlová, střešní krytinu tvoří kanadská šindel a klempířské prvky jsou pozinkovaný plech. Vnější úprava pláště objektu: fasádní škrábané omítky a plášť je zateplen polystyrenem.

Dispozici tvoří:
4 pokoje
Kuchyně s kuchyňskou linkou bez spotřebičů a s jídelnou
Chodba
Předsíň
Koupelna s WC a vaou
Sklep s kotelnou

Podlahová plocha činí 95,40 m2 , podlahová plocha vč. příslušenství je 111,05m2. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Plastová okna s dvojsklem, v celém objektu jsou instalovány žaluzie. Obytné prostory jsou orientovány na severovýchod, jihozápad.

Podlahy jsou řešeny keramickou dlažbou, koberci a linem. Do domu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, má připojení na veřejnou kanalizaci, plyn zde není zaveden. V domě je topení řešeno ústředně kotlem na tuhá paliva a topná tělesa tvoří závěsné radiátory. Pro ohřev vody je využíván bojler.
Stav rodinného domu je dobrý, interiéry však čekají na rekonstrukci. PENB nebyl dodán, uvádíme proto podle zákona třídu G.

Pozemek je rovný a je osázen okrasnými dřevinami. Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od objektu je les a louky.

Přijeďte se podívat, zveme vás na prohlídku! Financování zajistíme za nejlepších tržních podmínek.

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
12 495 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!