Prodej domu, Roztoky, Okres Rakovník

Referenční číslo HZ145943
5 990 000 Kč
Obytná plocha:
110 m2
Stav:
Dobrý
Počet pokojů:
3 pokoj
Stav nemovitosti:
Dobrý
Budova:
Vytápění:
Tepelné čerpadlo (vzduch-voda)
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Roztoky
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
110 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Dobrý
Stav venku
Dobrý
Velikost pozemku
736 m2
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
D
Počet podlaží
3
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Tepelné čerpadlo (vzduch-voda)
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Představuji Vám k prodeji útulný nízkonákladový RD s dispozicí 3+1, se zahradou na klidném místě, na hranici Berounského a Rakovnického okresu v krásné krajině Křivoklátských lesů, Roztoky u Křivoklátu.

Jedná se o částečně podsklepený dům s jedním zvýšeným nadzemním podlažím a obytným podkrovím o celkové dispozici 3+1 a užitné ploše 140 m2. Největší plochu přízemí tvoří velká obytná místnost s kuchyní s přímým vstupem do zrekonstruované koupelny. Do domu se vstupuje přes zádveří a prostornou chodbu se schodištěm do podkroví, ze které je samostatný vstup do kuchyně s částečně odděleným pokojem a samostatného pokoje. Z chodby je rovněž přístupná útulná koupelna a WC. Po schodišti je vstup do stylového podkroví a samostatnými dveřmi do sklepa v původním stavu. Největší obytné místností jsou orientovány na jih. Vybavení domu může být součástí prodeje po dohodě.

Do domu jsou zavedeny všechny potřebné sítě. Dům je napojen na místní vodovod, elektřinu a místní kanalizaci. Topení je řešeno tepelným čerpadlem vzduch - voda s rozvodem topné vody do radiátorů a v koupelně do topného žebříku. Voda je z místního vodovodu, v rámci dohody s obcí je odběr zdarma a odpad je sveden do jímky u domu. Ohřev teplé vody zajišťuje bojler, který je připraven na připojení střešních solárních panelů TUV. V obývacím pokoji je příprava pro krbová kamna.

Dům je z roku cca 1955, a prošel částečnou rekonstrukcí a dostavbou v roce 2015. Je zateplen, připraven na novou fasádu, nová je střecha včetně zateplení, tepelně izolační plastová okna, revitalizované rozvody elektřiny, rozvody vody a odpad, nové podlahové krytiny z keramických dlažeb a laminátových krytin s imitací dřeva

Dům se nachází na okraji menší obce a je situován jako dvojdomek. Od sousedního pozemku je oddělen zděným oplocením a od přístupové komunikace vzrostlým živým plotem, zajišťuje tak dostatečné soukromí a pohodu v domě. Další domy jsou ve větší vzdálenosti. Součástí pozemku je zahrada se vzrostlými stromy. Parkování je možné na na vlastním pozemku před domem na nezpevněné komunikaci V obci je autobusová doprava. Ostatní občanská vybavenost je vzdálena cca 3 km. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází město Beroun, kde najdete nákupní centrum Lidl a Albert, veškerou občanskou vybavenost. Výhodou této nemovitosti je rychlé spojení na dálnici D5 do Prahy.

Lokalita nabízí zejména klidné bydlení vzdálené od bytové zástavby. Na příjemnou procházku se můžete vydat do přírodní rezervace Křivoklátsko, pro cyklovyjížďky a také je zde síť cyklostezek na Křivoklát, Točník, Koněpruské jeskyně, k vodní nádrži Džbán či do údolí Divoké Šárky. Pro příznivce chovu koní je předjednán pronájem pozemků a spolupráce s majiteli místního statku. Tato lokalita láká k výpravám do hloubi Křivoklátských lesů a krásného údolí Berounky.

Velmi doporučuji osobní prohlídku. V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu!

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
21 694 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!