Prodej domu, Velká Strana, Třebotov

Referenční číslo HZ146127
12 500 000 Kč
Obytná plocha:
165 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
5 pokoj
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Budova:
Vytápění:
Lokální elektrické
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Třebotov
Adresa
Velká Strana
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
165 m2
Pokoje
5
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Velikost pozemku
1563 m2
Budova
Žádná data
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Lokální elektrické
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1, s obytnou plochou 165 m2, který se nachází v CHKO Český Kras, 2 km od Černošic, v obci Solopisky.
Dvoupodlažní dům, s obytnou plochou 165 m2, leží na pozemku o rozloze 1 563 m2 v údolí s rodinnými domy, obklopen lesy.

Původní stavení je po kompletní rekonstrukci, má novou střechu, půdní vestavbu, nové vnitřní zdi, zateplení stěn, nové rozvody a topení, nové okna a podlahy. V roce 2017 byla vybudována nová kuchyň a v roce 2018 nová koupelna a WC v přízemí.

Dům sestává z předsíně, prostorné obývací místnosti, jejíž strop je otevřený a nachází se v ní schodiště do patra s podestou, kuchyně, pracovny, koupelny, WC. V podkroví se nachází ložnice s prostornou šatnou, druhá ložnice, ze které je výstup na terasu s výhledem do údolí, koupelna s WC a z předsíně se vstupuje do dvou technických místností.
Za domem je přístavek plánovaný, jako dílna, nebo sklad zahradní techniky. Na pozemku stojí dále samostatná původní hospodářská stavba, která byla využívána k uskladnění.

Dolní polovina pozemku, na které stojí dům je rovná a polovinu za domem tvoří svah. Pozemky jsou odděleny novou opěrnou zdí. Vjezd na pozemek k domu je přímo z komunikace, přes dálkově ovládanou vstupní bránu na nově vydlážděnou cestu a parkovací plochu.

Na pozemku je studna, která je zdrojem pitné vody, odpady jsou řešeny prostřednictvím vlastní domovní čističky. V současnosti je schválen projekt na připojení domů v místě na vodovod a kanalizaci. Topení v domě je řešeno krbovými kamny v hlavní místnosti, kde se topí dřevem a také ústředním topením s elektrickým kotlem doplněným samostatným podlahovým topením v kuchyni a horní koupelně.

Dojezd do centra Prahy je cca 30 minut autem, pražský vnější okruh je vzdálen 15 minut. Vlakové nádraží v Černošicích je vzdáleno 4 min. autobusem.

Nemovitost nabízí ideální rodinné bydlení pro milovníky přírody s dobrou dosažitelností Hlavní města. Přímo okolo domu vede turistická trasa na Karlštejn, okolí a cesty podél Berounky jsou oblíbené mezi cyklisty.

Doporučuji prohlídku.

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Kino: Radotín (4685 m)
Obchod: PENNY (2042 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
45 270 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!