Prodej domu, Bukovany, Okres Benešov

Referenční číslo HZ146295
9 500 000 Kč
Obytná plocha:
137 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
4 pokoj
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Ústřední elektrické
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Bukovany
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
137 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Velikost pozemku
1554 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
1
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Ústřední elektrické
Světelné podmínky
Velmi dobré
Pohled
Žádná data

Popis

Potřebujete "dojezd" do Prahy a zároveň preferujete klidnou lokalitu, ale blízko regionálních center? V Bukovanech u Týnce nad Sázavou, okr. Benešov se nabízí k prodeji velmi zajímavý historický dům, jehož základem je kámen a cihly s osobitým kouzlem ihned k nastěhování o velikosti 4+KK, plocha přízemí domu je 137 m2, prázdná půda je přes celý dům, vhodná k vestavbě dalších pokojů.

Dispozičně dům sestává z předsíně, kde je vchod do koupelny s vanou, WC, spíž a vpravo vstup do ložnice, která je průchozí do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, kde je uprostřed místnosti kamenný sloup a úchvatné stropní klenby, vlevo z předsíně se vchází do dvou průchozích pokojů. Jelikož má dům dva vchody, můžete využít vstupu do obývacího pokoje s kuchyňským koutem druhého vchodu.

K domu náleží zastřešené dvougarážové stání o třech stěnách a velikosti 34 m2. U domu dvě kouzelná sklepení zasazená do kopce, zahrada o velikosti 1554 m2, kde je možnost vlastní realizace okrasné i užitkové zahrady, jelikož je rozdělena do 3 částí s různými zákoutími. Za domem, kam projdete dveřmi z obývacího pokoje je útulné posezení, pod pergolou a kryté ze třech stran se schody na zadní část zahrady, která je situovaná na sever a kde je již jen louka. Dům je napojen na elektřinu (elektrokotel), velmi dobrá voda z vyčištěné skružené studny (nové čerpadlo). Bojler na 200 litrů, odpad je nově napojen na kanalizaci, zároveň je zde možnost vytápění tuhými palivy ve dvou pokojích a v obytné kuchyni v kachlových kamnech. Klasické vesnické stavení se sedlovou střechou ze 17. století, stojí na okraji obce, takže nebudete rušeni. Na zahradě je několik ovocných stromů, třešeň, jabloně, meruňky, dále keře s rybízem a také ořech.
V rodinném domě proběhla rekonstrukce v letech 2005 veškeré rozvody, podlahy, omítky, topení, špaletová okna a 2015 nová střecha. Po celou dobu je využíván k trvalému bydlení. Příležitost využívat stávající obytný stav nebo upravit dle svých představ. Můžete dům rozdělit jednoduše na 2 x 2+KK se společným sociálním zařízením ve společné vstupní chodbě.

Historický kamenný dům s metrovými zdmi vzhledem ke své poloze nemá žádné vlhké zdi.
Žádaná lokalita Posázaví, kde se v okolí nachází zámek Konopiště, Chvojen, motorkářům známý Týnec nad Sázavou s fabrikou Jawa a spousty dalších zajímavých lokalit, prostě kam vás nejen cyklostezky zavedou. Ve vesnici je dobré autobusové spojení. V Týnci nad Sázavou 2 km, se nachází veškerá občanská vybavenost: škola, školka, poliklinika, obchody, služby, vlakové a autobusové nádraží, Benešov 10 min., Praha 35. min.

Doporučujeme.

Dopravní dostupnost

Autobus:

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
34 406 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!