Prodej domu, Korno, Okres Beroun

Referenční číslo HZ146638
12 990 000 Kč
Obytná plocha:
157 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
4 pokoj
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Ústřední elektrické
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Domu
Město
Obec Korno
Adresa
Žádná data
Druh domu
Rodinný dům
Velikost
157 m2
Pokoje
4
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Velmi dobrý
Velikost pozemku
1026 m2
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Počet podlaží
2
Postaveno
Žádná data
Vytápění
Ústřední elektrické
Světelné podmínky
Výborné
Pohled
Žádná data

Popis

Představuji Vám k prodeji útulný RD s dispozicí 4+1, 157 m2, se zahradou a bazénem na klidném místě v obci Korno nedaleko Berouna.v krásné krajině Karlštejnska. Dům na pozemku 1026 m2.

Jedná se o nepodsklepený dům s jedním nadzemním podlažím a podkrovím s možností vestavby o celkové dispozici 4+1 a užitné ploše 157 m2. Největší plochu přízemí tvoří velká obytná místnost s s přímým vstupem do kuchyně a obytné haly s přímým vstupem do pokojů a sociálního zařízení Do domu se vstupuje přes zádveří a prostornou chodbu nebo přes obývací pokoj s terasou. Při vstupu hlavním vchodem vcházíte do haly, ze které jsou přístupné pokoje, obrovská koupelna s WC a technická místnost. Z haly vstupujete do kuchyně, která je průchozí stejně jako hala do obývacího pokoje. Největší obytné místností jsou orientovány na jihovýchod. Vybavení domu může být součástí prodeje po dohodě.

Do domu jsou zavedeny všechny potřebné sítě. Dům je napojen na místní studnu, elektřinu a septik. Vodovod a kanalizace jsou ve výstavbě a budou k domu přivedeny. Topení je řešeno elektrokotlem s rozvodem topné vody do radiátorů a v koupelně do topného žebříku. Voda je ze studny na zahradě a odpad je sveden do jímky u domu.
Dům je z roku cca 1994. Je zateplen, strop na obytným podlažím je zateplen plynobetonem, střecha v dobrém stavu, tepelně izolační plastová okna, dobré rozvody elektřiny, rozvody vody a odpad, podlahové krytiny z keramických dlažeb a dřeva

Dům se nachází na okraji menší obce s výhledem na Golf Karlštejn. Od sousedního pozemku je oddělen oplocením a od přístupové komunikace vzrostlým živým plotem, zajišťuje tak dostatečné soukromí a pohodu v domě. Součástí pozemku je zahrada se vzrostlými stromy. Parkování je možné na vlastním pozemku a před domem na nezpevněné komunikaci V obci je autobusová doprava. Ostatní občanská vybavenost je vzdálena cca 3 km. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází město Beroun, kde najdete nákupní centrum Lidl a Albert, veškerou občanskou vybavenost. Výhodou této nemovitosti je rychlé spojení na dálnici D5 do Prahy.

Lokalita nabízí zejména klidné bydlení vzdálené od bytové zástavby. Na příjemnou procházku se můžete vydat do přírodní rezervace Karlštejnsko pro cyklovyjížďky a také je zde síť cyklostezek na Křivoklát, Točník, Koněpruské jeskyně, k vodní nádrži Džbán či do údolí Divoké Šárky. Pro příznivce chovu koní je předjednán pronájem pozemků a spolupráce s majiteli místního statku. Tato lokalita láká k výpravám do hloubi Křivoklátských lesů a krásného údolí Berounky.

Velmi doporučuji osobní prohlídku. V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu!

Dopravní dostupnost

Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: ČSOB (3697 m)
Pošta: Pošta (2247 m)
Sport: Golf resort Karlštejn (2809 m)
Kino: Čerpací stanice Liteň (2274 m)
Restaurace: Restaurace U Mani (4139 m)
Kavárna: Doma Cafe Maca (3694 m)
Obchod: coop (2113 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
47 045 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!