Prodej bytu, Jana Masaryka, Praha 2 Vinohrady

Referenční číslo LK136102
4 090 000 Kč
Obytná plocha:
49 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
1 pokoj
Patro:
Suterén
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Ústřední plynové
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
čtvrť Praha 2
Adresa
Jana Masaryka
Patro
Suterén
Balkon
Ne
Velikost
49 m2
Pokoje
1
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Dobrý
Stav uvnitř
Dobrý
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Ústřední plynové
Světelné podmínky
Velmi dobré
Výtah
Ne
Pohled
Ulice

Popis

Prodej nově zrekonstruovaného bytu dispozici 1+kk, o výměře 49 m2. Tato nemovitost se nachází v lokalitě Královské Vinohrady - Praha 2.
Pokud hledáte investiční nemovitost, která vám zabezpečí pasivní příjem a pomůže vám k finanční nezávislosti, tento byt je to pravé pro vás. V katastru nemovitostí je tato nemovitost kolaudována jako jiný nebytový prostor, jelikož se situován ve sklepním prostoru. Toto místo Vám zaručí dokonalé soukromí a odřízne Vás od okolního světa. Je nemožné aby Vás rušili sousedé a nebo naopak, aby jste vy rušili při večírku některého z vašich sousedů.

V tomto nebytovém prostoru - bytu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je instalovaná nová kuchyňská linka, vybavená spotřebiči. Dále je zde prostorná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V obývacím pokoji se nachází vestavěná skříň a postel. Jako podlahová krytina byl zvolen keramický obklad imitující dřevo. Celý byt je odizolován proti vlhkosti, proto se v bytě nevyskytuje. V obývacím pokoji je zabudovaná a rozvedená audio soustava a HDMI kabel pro připojení projektoru. Celý byt je vybavený moderní technologií nejnáročnějších standardů. V celém bytě je zavedena rekuperace čerstvého vzduchu. Okna jsou plastové, odhlučněné a jsou nasvícena ze strany uličních okének chytrou světelnou technikou Philips HUE, která imituje východ a západ slunce, denní světlo, jiné inteligentní módy a další a dá se nastavit podle požadavků majitele přes mobilní telefon. Dveře do tohoto bytu jsou bezpečnostní, dvou zámkové. Rekonstrukce bytu byla provedena v červenci roku 2018 a tato nemovitost je vedena jako podúrovňový byt (zákon č. 89/2012 Sb.) či kancelář.
Občanská vybavenost je v této části prahy velmi dobrá. V blízkosti této nemovitosti je spoustu kaváren a restaurací. Dostupnost MHD je velmi dobrá, zastávka Jana Masaryka je 40m od domu. Zelená linka metra na Náměstí míru je vzdálena 300 m. V této lokalitě je také krásný park s vinicí Grebovka a nebo také Riegrovy sady. PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G.
Doporučujeme prohlídku tohoto nebytového prostoru.

Dopravní dostupnost

Metro:
A
stanice Náměstí Míru (270 m)
Tramvaj:
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: MONETA Money Bank (90 m)
Pošta: Pošta, Moravská (200 m)
Lékárna: Lékárna Na Francouzské (140 m)
Odpočinek: Plocha Veřejně Zeleně (300 m)
Pro děti: Dům Dětí a Mládeže Praha 2 (410 m)
Sport: Powerfit (150 m)
Divadlo: V Korunní (270 m)
Kino: Virtuální Pokojíček (420 m)
Restaurace: Barcelounoc (10 m)
Kavárna: Kafarium (50 m)
Školka: Mateřská škola (260 m)
Škola: Základní škola Sázavská (170 m)
Knihovna: Městská knihovna (330 m)
Obchod: Vino Hruska - Wine Shop & Bar (330 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
14 812 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!