Prodej bytu, Strakatého, Praha 5 Košíře

Referenční číslo LK142019
14 390 000 Kč
Obytná plocha:
143 m2
Stav:
Velmi dobrý
Počet pokojů:
3 pokoj
Patro:
2. patro
Budova:
Cihlová
Vytápění:
Hledat na mapě

Informace k nemovitosti

Nabídka
Aktivní
Typ smlouvy
Prodej
Druh nemovitosti
Bytu
Město
čtvrť Praha 5
Adresa
Strakatého
Patro
2
Balkon
Ano
Velikost
143 m2
Pokoje
3
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Stav venku
Dobrý
Stav uvnitř
Dobrý
Budova
Cihlová
Energetická náročnost
G
Vytápění
Žádná data
Světelné podmínky
Výborné
Výtah
Ne
Pohled
Zahrada

Popis

Dovolujeme si Vám představit prostorný byt v osobním vlastnictví 3+kk o celkové ploše 106m2 + 6m2 balkóny, po rekonstrukci v kombinaci s menším bytem 1+kk (36m2) v suterénu budovy (který je kolaudován jako nebytový prostor).
Prostorný mezonetový byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2019. Výhodou tohoto bytu jsou 3 balkóny (3x 2m2), které umožňují strávit příjemné chvilky při posezení nebo rozhledech po okolí.
První patro tohoto mezonetového bytu se skládá z předsíně, která nás zavede do prostorného obývacího pokoje se stylovými kachličkovými kamny, jídelnou a vstupy na balkony. Další z místností, která se na tomto patře nachází je ložnice(17,2m2) s vestavěnou skříní, manželskou postelí a vlastním balkonem. Následuje kuchyně, která je velmi prostorná s dostatkem denního světla a jako vše ostatní v bytě vkusně zařízena. Poslední z místností na tomto patře je koupelna se samostatně stojící vanou a odděleným sprchovým koutem - rovněž velmi moderně a vkusně zařízeno.
Po schodech se z obývacího pokoje dostaneme do posledního patra tohoto domu, které v současnosti slouží jako ložnice a pracovna s dostatkem úložných prostor.
Zajímavostí je také možnost využití obytného prostoru v suterénu jako další bytovou jednotku, pracovnu či jiný komerčně využitelný prostor.
Kombinace bydlení v mezonetu a příjem z bytové jednotky tak poskytuje velmi zajímavý investiční potenciál.
Popis lokality:
Košíře se nacházejí v údolí Motolského potoka na jeho pravém břehu. Na severu a na východě sousedí se Smíchovem, na západě s Motolem, na jihu s Jinonicemi a Radlicemi. Jsou součástí městské části Praha 5. Košířská zástavba se rozkládá hlavně v údolí a na severním svahu hory Vidoule. V údolí tvoří zástavbu zejména činžovní domy, na svahu jsou pak hlavně vily. Tato čtvrť nebyla zasažena masivní panelovou výstavbou. Západní část Košíř pak tvoří zejména přírodní park Košíře-Motol s bývalou viniční usedlostí Cibulka. Nad Košířským náměstím se nachází jedna dominanta Košíř, funkcionalistický kostel sv. Jana Nepomuckého, a dále zde nalezneme několik zachovaných usedlostí např. Šmukýřka, Cibulka, nebo Buďánka. Na severním okraji Košíř vedou dvě tepny silniční dopravy - ulice Plzeňská a ulice Vrchlického. Na jižním okraji Košíř vede železniční trať. Veřejná doprava je zajištěna tramvajemi na trati Sídliště Řepy - Anděl a autobusovou linkou č. 123 ze Šmukýřky (2 min pěšky). Na okraji čtvrti se nachází i železniční trať č. 122. Lze zde najít také veškerou občanskou vybavenost, kulturní vyžití, množství škol i restaurací.


Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte se na mne obrátit se svými dotazy! Jsem Vám k dispozici pro více informací či prohlídku nemovitosti

Dopravní dostupnost

Metro:
B
stanice Jinonice (1190 m)
Autobus:

V okolí se nachází

Bankomat: Komerční banka (591 m)
Pošta: Oddělení Celní Deklarace, Česká Pošta (676 m)
Lékárna: Lékárna U Kaštanu (2150 m)
Odpočinek: Park Cibulka (1082 m)
Pro děti: Zařízení pro děti-cizince-základní škola (Zař. pro děti-Cizince-prakt. škola) (2113 m)
Sport: Lukáš Pospíšil (2079 m)
Divadlo: Orfeus (1420 m)
Kino: Klub Biograf (704 m)
Restaurace: Cukrarna Bruno (2123 m)
Kavárna: Black Book - Čítárna (2130 m)
Školka: Foxíkovy Školky - Smartfox Preschool & Nursery (1878 m)
Škola: Základní škola Weberova (1517 m)
Knihovna: Městská knihovna (557 m)
Obchod: LIDL (837 m)

Blízké body

Hypotéka

Odhadovaná měsíční splátka
52 115 Kč / měsíc 30 let

Zeptejte se makléře na možnosti hypotéky!